Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, szedtetek orvos...

Kismamák, szedtetek orvos ajánlására Aspirint?

Figyelt kérdés
14+3 hetes terhes vagyok és a PAPP A hormon alacsony szintje miatt kaptam, a héten kell elkezdenem és minden este be kell vennem pár hétig. Ha a baba rendesen fejlődik aztán abbahagyhatom. Tapasztalatok?
2022. nov. 22. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2022. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat ha butaságot beszélek de az Aspirin az nem láz és fájdalomcsillapító??

Hogy jön az egy alacsony hormonszinthez? 🤔

2022. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aspririn protectre gondolsz kérdező?
2022. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Aspirin Protectet akkor szedtem, amikor gyanús lett, hogy esetleg trombózisra hajlamom van. Addig azt szedtem, amíg nem jött meg a véreredményem. Utána Clexanenel szúrtam magam, mert heterozigóta Leiden-mutációt diagnosztizáltak nálam.

A kislányom már 2.5 fél éves és jól van. Terhességgel, szüléssel is minden rendben volt.

2022. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De igen, de értágító hatása van. Az orvosom azt mondta hogy mivel ez a hormon alacsony, a későbbi fejlődésre hatással lehet. Ha esetleg a vér nem eléggé vagy nem szabályosan áramlana...
2022. nov. 22. 19:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi #4 :)
2022. nov. 22. 19:06
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Szia.Nekem 1.5 eves a kisfiam nekem is heterozigótam van,nekem nem kell semmir csinálnom csak majd kesőbb clexane.nem kell szednem aspirint.
2022. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. nov. 23. 13:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy voltam,mint a #4. Válaszoló, csak nálam más gének hibája miatt volt a trombózishajlam.
2022. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!