Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete csináltam terhességi...

2 hete csináltam terhességi tesztet, ami negatív lett. A napokban azonban mar pozitiv lett a teszt. Az orvos nem lát semmit... Szerintetek?

Figyelt kérdés
2 hete késik a menzeszem. De már akkir éreztem, hogy feszülnek a melleim, emelyegtem és reggeli rosszullétek is voltak, de a teszt negatív volt. A napokban csináltam 2-t is és mindkettő pozitiv lett. Az orvos viszont nem lát semmit.. Szerintetek?
2022. nov. 8. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom. Gondolom vissza kell menned 2 hét múlva addig meg reménykedni, hogy már látni fog valamit vagy ha nem, akkor megjön.
2022. nov. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor voltál orvosnál? Valószínűleg később volt a peteérésed. Amikor a kislányommal voltam terhes, akkor nekem is csak több hét késéssel lett pozitív a tesztem. Rendszertelen volt a ciklusom, nem is az utolsó menzeszt vették alapul.
2022. nov. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kesobb volt peteeresed. Ha most lett pozitiv a teszt, akkor 4 hetes lehetsz, es orvoshoz meg 3 het mulva lenne a legjobb menned, addigra mar biztosan lesz szivhang is. A nagyobbik gyermekem egy hettel kesobb fogant, es a meretei is mindig kisebbek voltak az elso trimeszterben, a teszt is kesobb lett pozitiv.
2022. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnapelőtt illetve tegnap csináltam tesztet, tegnap voltam voltam orvosnál is.
2022. nov. 8. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne fura, ha már látna valamit, 4 hetesen nagyon max. felritkulást látni, de az alapján nem lehet megállapítani terhességet, ilyenkor még semmi nem látszik. 6 hetes meg ugye nem lehetsz, mivel eddig negatívak voltak a tesztek. Még 5 hetesen sem feltétlenül látszik bármi is, géptől is függ.
2022. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első gyereknél túl korán, kb 4 hetesen voltam orvosnál, akkor csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott, semmi mást. Valószínűleg te is túl korán voltál.
2022. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!