Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek ilyen magas volt a...

Akinek ilyen magas volt a feherversejtszama, kapott ra valamilyen gyogyszert ?

Figyelt kérdés

Az Fvs-em 21 lett, fogok ra kapni valami gyogyszert vagy kifogjak ezt vizsgalni mi okozza?

10 a maximum a lapon. Nekem majdnem 21, 20,8 lett.



2022. nov. 23. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhessegnél nem az atlagos értékeket tekintik határertéknek. Valószínűleg semmi gond nincs. Ha aggódsz, hívd fel a háziorvost vagy a nődokidat, ha van, hogy nézzen rá eeszt-ben és mondja meg, ha kell valami. De nem hinném.
2022. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez teljesen normalis eredmeny.

Pont ezert nem szabadna laikusoknak kiadni labor eredmenyt.

Nem ketszeres ertekkor van gond hanem szazszoros, millios.


Mondok peldat.

Versullyedes 0-10 ig normalis.

Laikus atlag embernek kiadjak az eredmenyt, ami 30 at mutat, az ,meg elkonyveli hogy biztos daganata van.

Kozben egy enyhe kis torokfajas is megemeli 300 ra a versullyedest. Szalmonella ( ami meg mindig csak egy kis fertozes ) 2000-re.

Hasnyalmirigy gyulladasnal pl. 3 millio az ertek. Na, ekkor van gond.


Ami nalad van a feherversejt, kb. detto ugyanaz. Tokeletesen normalis az eredmenyed.

2022. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat!
2022. nov. 23. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es, ne írj ilyen butaságokat! 100 feletti süllyedés már ritka, és mindig komoly oka van, 300-as süllyedést én még nem láttam, pedig laborban dolgozom, 2000-es meg pláne 3 milliós! érték meg egyszerűen nem létezik. A fehérvérsejtszám sem csak akkor jelez komoly bajt, ha többszázszorosa a normálnak. Még kissé emelkedett értékbek is lehet jelentősége adott esetben. De sohasem önmagában értékeljük, ahogy egyik laborparamétert sem. Az egész leletet együtt kell értelmezni, a beteg egyéb panaszaival együtt.


A fehérvérsejtszám valóban emelkedett terhességben. Általában nem ennyire, de azért ez még nem egy vészesen magas érték. Gondolom, a kérdező azóta már konzultált az orvosával, én inkább csak azért írtam, hogy helyesbítsem 2-es hülyeségeit.

2022. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es, orulj neki, mig nem lattal. En sem lattam meg az Amazonast, attol meg ott van.

2000-es sullyedes egy egyszeru szalmonella. Valami recepcios vagy a laborban ?

2022. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Légy szíves, 5-ös, NE ÍROGASS IDE HÜLYESÉGEKET, mert le fogom tiltatni a válaszodat, szakmai hozzáértés teljes hiánya miatt. Akkor is, ha ilyen választási lehetőség nincs, bár azt hiszem, olyan van, hogy "a válaszadó értelmetlen dolgokat ír", ez is stimmel rád.
2022. dec. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen, azóta voltam terhesgondozason és azt mondta az orvos , hogy akkor kell aggódni, ha 100x nagyobb az ertek. A verveteli eredmenyem teljesen jo lett. Viszont terhessegi cukorbetegsegem lett. 8.9 lett a cukorterhelesem:/

A baba jol van, eros szivhang 1100 gramm 27 hetes par napos.:)

2022. dec. 6. 08:49
 8/8 A kérdező kommentje:
Jovoheten megyunk 5d babamoziba, ott lathatjuk majd a kis arcat VEGRE, ha nem lesz ott ujra a laba :):)
2022. dec. 6. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!