Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. Babámmal is cukros vagyok?

2. Babámmal is cukros vagyok?

Figyelt kérdés

Első babámmal cukros voltam most a másodikat várom de nem foglalkoznak vele.

Volt aki a masodikkal is cukros volt?mikor kezdtek el foglalkozni vele?mikortól diétázott?mérem a cukrom néha ilyen néha olyan.



#szülés #második baba #Terhesséfi cukor
2022. nov. 24. 16:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Hogy érted, hogy mikor kezdtek el foglalkozni vele? Ha téged nem érdekel, akkor kit érdekeljen?
2022. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az orvosok :D
2022. nov. 24. 16:59
 3/18 A kérdező kommentje:

Diétázok ez miatt de a dokik nem.foglalkoznak vele ezért írtam hogy mikor kezdtek el.foglalkozni vele.

Az orvosok.nem akismama

2022. nov. 24. 17:02
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én értettem a kérdést, szerintem nem vicces. A helyedben, ha magas a cukrod akkor nem arra várnék, hogy mikor fog ezzel az orvos foglalkozni, hanem intézném, hogy megkapjam a megfelelő kezelést. Akár magánban.
2022. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Tapasztapatokat szeretnék :)

Beszéltem már orvossal.Köszi

2022. nov. 24. 17:53
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha a nőgyógyászt nem foglalkoztatja a dolog, akkor írjál a háziorvosodnak. Írd meg, hogy az előző terhességednél cukorbeteg voltál, és hogy most diétázol, és emellett miket mérsz. Jó esetben kapsz egy beutalót a diabetológiára. Még jobb esetben azt mondja, hogy ez így most okés és majd később kell csak foglalkozni vele.
2022. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

[link]

Ez egy nagyon jó csoport.

2022. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Magán úton terheléses vercukor teszt, de nekem a vége felé alakult ki így a második mérésnél lettem csak cukros, ennek tünetét is csak a nagán orvosom vette észre,sztk úgy volt vele hogy az elején csinált kötelező vérvételen nem lettem cukros,később miért lennék az...
2022. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Első babámmal énis így jártam határértéken volt mondták hogy diétázzak,aha a végére 4x szurtam inzulinnal magam

Köszi a válaszokat

2022. nov. 24. 20:07
 10/18 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben leggyakrabban előrehozott terhelést szoktak csinálni. Nekem az orvosom nem mondta, utólag már én ragaszkodnék hozzá.

Engem csak 24 hetesen küldött terhelésre most a második terhességnél is. "Természetesen" magas lett a cukrom, ahogy az elsővel is.

De ha otthon rosszakat mérsz, akkor már amiatt is komolyan kell vennie az orvosnak.

Szerintem diétázz és mérj otthon továbbra is

2022. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!