Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vàltozni fog ez az èrzès?Mèg...

Vàltozni fog ez az èrzès?Mèg nem örülök,hogy terhes lettem a màsodik babàmmal.

Figyelt kérdés
Megszoktam,hogy hàrman vagyunk.Nem tudom elkèpzelni,hogy milyen lesz nègyen.Akartunk kistesòt a fiunknak,de nem most mèg.Ezèrt rossz embernek èrzem magam.Orvosnàl mèg nem voltam.Vàltozik,ha meghallom a kicsi szìvèt dobogni?
2022. jún. 29. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Attól fog változni, ha a gondolataidat rendezed és változtatsz rajta.
2022. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

"Akartunk kistesòt a fiunknak,de nem most mèg."


Gondolom ha már van egy, akkor tudod, hogy hogy készül a gyerek. Ha MÉG nem akartatok, akkor mondjuk meg kellett volna előzni a teherbeesést, van rá pár módszer...


Amúgy meg ha úgy is akartál, csak hamarabb jött, akkor majd megemészted. Legkésőbb akkor, mikor megszületik.

2022. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Én mikor megtudtam, hogy jön a tesó, aki korábban érkezett, mint ahogy mi is terveztük. Meglepődtünk és azt mondtuk úgy is kettőt terveztünk, hát akkor korábban jön,és ennyi.
2022. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát azért nem mindegy mennyivel jön korábban.
2022. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jövőre szerettük volna,ha pozi lesz a teszt.Pròbàlom èn is ìgy felfogni,hogy ùgy is kettő gyereket akartunk.Fèrjem nagyon boldog.Szerintem bennem is hamarosan megfog vàltozni.Pròbàlom rendezni a dolgokat a fejemben.
2022. jún. 29. 14:25
 6/10 anonim ***** válasza:
kérdező és 3-as, ha még nem terveztétek, miért nem védekeztetek?????
2022. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3 vagyok mi 27 éve megszakítással védekezünk tudom azt mondják ez nem az, de nekünk bevált.

Úgy hoztuk össze hogy elszámoltam az ovum, így akkor egyáltalán nem védekeztünk, de mint mondtam nem okozott gondot már 22 éves és hogy most nem 21 semm8n nem változtat.

2022. jún. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Alapvetően nem testvért kell csinálni a gyerekednek. Magadnak szülöd. Egy gyereket. Nem egy testvért. Rosszul állsz hozzá.
2022. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem is ùgy sikerült teherbe esnem,hogy 42napos ciklusban a 14.napon lett egy soronkìvüli peteèrèsem,mèg van 1hèt a nem vàrtig,de màr szèp pozi a tesztem.Tudom nem mentsèg,de a fene se gondolta,hogy akkor este teherbe esek.Azèrt teszteltem,mert volt itthon ès furcsàlottam,hogy nem èrzem az ovus szurkàlàst.Persze,hogy meglepődtem,mèg fel se fogtam igazàn.Nem èrzem mèg magam terhesnek.Igen tudom,hogy nem ,,csak"kistesòt akarjunk,hanem mi akarunk mèg babàt,mert ùgy teljes az èletûnk,ha 4en leszünk.
2022. jún. 29. 18:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Változhat az érzés, persze, a mikor tőled függ. Nekünk azt mondta az orvos, hogy az IR miatt nem lesz egyszerű, így "félgőzzel" nekiálltunk próbálkozni (értsd: nem védekeztünk, de nem is görcsöltünk rá, nem néztük, hogy mikor kellene együtt lenni, volt olyan hónap, hogy ovu környékén pont egymáshoz se értünk). Kicsit az is benne volt, hogy ha nem jön össze, akkor legyen meg mihamarabb az 1 év próbálkozás, amikor már szóba is állnak velünk a dokik egyéb kivizsgálás miatt. A 7. hónapban összejött a baba, én nagyon nem számítottam rá, pont azért, mert egyrészt volt pár sikertelen hónap és meg se fordult a fejemben, hogy most másképp lesz, másrészt meg nagyon bennem volt az, amit a doki mondott. Én is úgy voltam vele, hogy örülök, meg akartuk, de hirtelen ért, hogy máris jön (biológiai ismereteim rendben, így azért sokkot nem kaptam). Az első pár hétben furcsa volt, voltak pánikrohamaim is, hogy én erre nem állok készen, aztán egyszer csak elvágták ezt az érzést. Én először csak azt vettem észre, hogy elkezdtem agyalni a tüneteken, majd izgultam, hogy van-e szívverés, amikor pedig a 11. héten voltam kontroll uh-n már csak az volt egész nap bennem, hogy MEGMOZDULT, de cuki. :D Azóta minden rendben, a kezdeti furcsa érzések elmúltak. Mellesleg nem tudhatod, lehet, hogy jobb is a mostani időzítés, mint a későbbi, bármi lehet.

Boldog babavárást!

2022. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!