Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5,5 év nagyon sok lenne a két...

5,5 év nagyon sok lenne a két gyermek között?

Figyelt kérdés

Gondolkodunk a kistesón.

Kisfiam 4,5 éves.

Nagyon nem szeretnénk, ha magányos lenne. De nem lenne már túl nagy a korkülönbség?

Legjobb esetben is 5,5 év lenne köztük.


2022. nov. 26. 10:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Van egy húgom és egy öcsém. A lányom egyke, és sosem volt magányos. Én meg mindig, pedig a tesóm 2 illetve 3 évvel fiatalabbak nálam. Nem ezen fog múlni.
2022. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont ennyi van köztem és a tesóm közt, emellett a környezetemben is a 4-6 év korkulonbseg az általános.
2022. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
6 évvel fiatalabb az öcsém. Volt gyerekként olyan időszak, mikor jól eljátszottunk egymással, de nem sok.. Idegesített, azt éreztem babysitter vagyok. Most felnőttként nagyon szoros a kapcsolatunk, akárcsak a 3 évvel idősebb nővéremmel. Jó testvérek vagyunk és voltunk is, de játszó partnerei nem igazán tudtunk egymásnak lenni gyerekként.
2022. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sem ettől függ.

Nővérem és köztem 7 év van. Bátyám és köztem 5 év. Nagyon jó a kapcsolatunk. Gyerekként nőveremmel azért nem volt olyan fényes.😅 Én vagyok a legkisebb. Persze folyton piszkaltam a nagyokat. Viszont bátyámmal sosem volt nagyobb vitánk sem gyerekkènt, sem most felnöttkènt.


Nekem 2 gyerekem van. 2,5 év korkülönbsèggel. Hát a nap nagy részében ölik egymást.🥴😕

8 és 5,5 éves.


Szeretnénk 3.gyereket. Én most jelenleg kifejezetten örülök,hogy ha sikerül és összejön akkor nagyobb lesz a korkülönbség köztük ☺️Ki tudja ,lehet megbánom ,hogy ennyit vártunk a kistesoval. De tényleg nem ezen múlik.

2022. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!magányosnak nem lesz magányos de már az érdeklődési körük teljesen más lesz természetesen.

Nem fognak mindig együtt játszani a nagyobbat addigra nem tudod lekötni a kisebbel :)

2022. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám és köztem 16 év van. a nővérem és köztem 18. a tesoim közt 2.
2022. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A húgom és én köztem pont ennyi van.

Nem tartom nagyon soknak.

2022. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem. Nem ritka az sem, hogy 10+ a korkülönbség, és ez sem kifejezetten rossz dolog, sőt akár még előnyös is lehet esetenként.
2022. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

5ev van köztem és a húgom közt,illetve 5 ev a hugom és az öcsem közt.


Anyámeknak 3 gyereke van, akik lenyegében csak papiron testvérek, mert sem gyerek sem felnőtt korunkban nem volt szoros köztünk a viszony.

2022. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mindig azt a példát mondom, hogy a férjem és a testvére között 2 év van és 7 év alatt egyszer találkoztam vele, a barátnőm és a testvére között 16 év és napi szinten beszélnek, nagyon szoros a kapcsolat. Nem attól függ a felnőttkori kapcsolat hány év van közöttük. Ha vállalunk másodikat nekünk sem lesz 5-6 évvel kevesebb közöttük, de szerintem akkor vállaljatok ha akartok még egy gyereket, ne azért, hogy a nagynak legyen játszópajtása.
2022. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!