Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 45 - 55 év közötti nő, nem...

45 - 55 év közötti nő, nem túlsúlyos, felső teste átlagon felül izmos, strapabíró de guggolásból nem tud önállóan felállni csak ha valamibe kapaszkodik, támaszkodik. Ez így rendben van? Vagy mit jelez esetleg?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy a lábai iszonyatosan fájnak és erőtlenek amikor próbálja guggolásból felnyomni magát.

#lábak, izmok,
2022. szept. 16. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A dereka, vagyis a keresztcsont gyulladása okozza. Volt balesete?
2022. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem azt magyarázta hogy a láb és comb izmai hagyják cserben, fájnak, erőtlenek.


Balesetet nem tudok de majd meg fogom kérdezni tőle.

2022. szept. 16. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Láb és comb izmok erőtlenek, én is így voltam, amikor elestem a tetőtérből, eltörött a csigolya. A lábat erősíteni kell, ezt a gyógytornászok jól tudják.
2022. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orvosnál volt már? Kap majd többféle gyógyszert, pl. az izomlazitót stb.
2022. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nincs rendben, mióta van? Nyilván ki kell vizsgáltatni, de lehet mondjuk Charcot-Marie-Tooth szindróma, sclerosis multiplex stb stb, egy szó mint száz, irány a háziorvos, majd neurológus
2022. szept. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Izom vagy ízületi probléma is lehet. Semmiképp nincs sajnos így rendben, háziorvossal mindenképp érdemes volna beszélnie erről, az majd elküldi/beutalja vizsgálatokra.
2022. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet a fentebb említett keresztcsonti gyulladás is az oka.
2023. jan. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!