Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Semmi terhes tünetem nincs ez...

Semmi terhes tünetem nincs ez jelezhet bajt?

Figyelt kérdés

Elvileg 5 hetes és pár napos vagyok, pozitív tesztnél voltak mensi szerű görcsök de azóta már megszűnt. Néha kicsit érzékenyek a mellbimbóim de ez is kezd elmúlni, egyre gyengül.

Mindenhol azt olvasom ez bajt jelent. Szerintetek van még esély, hogy minden rendben?

Jövő héten megyek uh-ra akkor derül ki, de sajnos izgulok, hogy mi lehet.

Szedek terhes vitamint és magnéziumot.



#terhesség #mellbimbó #Múló tünetek #Egyhülő tünetek
2022. nov. 28. 07:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt, csak alhasi feszülése szúrás. Amúgy semmi egyéb. 22 hetes vagsok
2022. nov. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
57%
A tüneteket a hcg okozza. A hcg egy abortusz vagy vetélés után is hetek alatt ürül ki. Nem jelez pillanatnyi állapotot. Ha elhal a magzat is még megmaradhat a tünet, szóval semmit nem jelent ha elmúlik és az sem, ha hirtelen visszatér és az sem ha újra elmúlik és így tovább.
2022. nov. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyik terhességemnél sem volt semmi, még ilyen mell dolog sem, nem volt semmi baj
2022. nov. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez után kezdődött csak a fekete leves a 12. hétig. Ne aggódj ebböl semmire nem érdemes következtetni.
2022. nov. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, kicsit sikerült lenyugodnom.

Igazából jövő héten úgy is kiderül lesz e szívverés vagy sem. Tudom, hogy nem tudom ezt befolyásolni, azon kívül, hogy vigyázok magamra. Remélem lesz már szívverés és nem túl korai az uh.

2022. nov. 28. 10:25
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem 6+4 volt az első uh (terhesség megállapítás) ott mondta a doki hogy van szívműködés, utána vissza hívott kontrollra 8+4 és ott is minden rendben volt, szóval lehet hogy már neked is lesz!:)
2022. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Hát elvileg akkor leszek 6 hetes és 5-6 napos de szerintem később volt a peteérésem, mert voltam vérvételen meg lh tesztet is csináltam és nem jelezte középidőben. Szóval 7-10 nappal később volt. Gondolom így még nem fogja látni.
2022. nov. 28. 10:46
 18/23 anonim ***** válasza:

Ez a 4.terhességem és soha nem volt semmilyen terhességi tünetem.

Csak a legvégén jártam állandóan pisilni.

2022. nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szia! Jól vagytok? :)
2022. dec. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Szia!

Voltunk ultrahangon 6+5 hetesen, doki mondta, hogy kisebb 1 héttel kb, de volt szívcsőpulzálás. Visszarendelt jövő hétre. Sajnos elkaptuk a covidot és nagyon félek hogy valami baj lesz.

Terhestünetem még mindig nincsen, illetve néha egy kis undor az ételek iránt.

2022. dec. 13. 01:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!