Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok,...

26 hetes terhes vagyok, reggelente megdagad a tenyerem. Ez problémát jelezhet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindenképp mond a dokidnak!!!Fontos!!!Nehogy fehérje legyen a vizeletben,vagy a vesék ne müködjönek jól.Nekem ez a 28dik hétben volt és utánna 9 napot a korházban kezeltek a veséim miatt.Kicsit még korán van a vizesedésre.Amugy a korház után elmult mindez.Ugy néztem ki,mintha 10 kg-val könyebb lennék.36-dik hét körül jelentkezett ujra.boldog babavárást!Üdv
2008. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szólj a dokidnak vagy a védőnődnek, vizesedésre utalhat, márpedig az nem jó dolog.
2008. okt. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyenidős voltam,mikor elkezdtem vizesedni.Onnantól kezdve végig vizes voltam.Meg kell mutatni dokinak,nehogy fehérje legyen a vizeletben,mert az ödéma,magas vérnyomás,fehérje egyenlő a toxémiával,ami nem gyerekjáték.Ha sokat híztál esetleg egy kis diéta segíthet.Nálam legalábbis így volt.Nekem dagadt mindenem(kezem,lábam,arcom).
2008. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!