Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen pocaktámaszt ajánlanátok?

Milyen pocaktámaszt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok,egy ideje eléggé fáj a derekam, húz le a hasam,nem nagyon bírok állni,egy bevásárlás is kezd fárasztó lenni. Elég nagy a hasam. Nézegetem a pocak támaszokat,de nem tudom,milyen lenne a jó? Van,ami csak egy pánt,de van olyan is,ami a has felett is fog,és elég vastag a dereka. Melyik a kényelmesebb,melyik tart jobban? Köszi előre is!

2022. nov. 28. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Nekem ilyen volt:

[link]


Álláshoz nagyon jó volt, tényleg tartotta a pocakomat, viszont nem tudtam ülni benne, mert úgy rettentő kényelmetlen volt. Végül én nem is nagyon használtam, mert túl macerás volt kocsihoz levenni, aztán visszavenni, váróban megint levenni.

2022. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ajaj,az nem jó akkor. Elég sokat vezetek,nem akarom és valószínű nem is tudnám nyilvánosan fel le beszélgetni.
2022. nov. 28. 13:57
 3/15 A kérdező kommentje:
Beszélgetni az veszegetni akart lenni.
2022. nov. 28. 13:58
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Esetleg jóga? Nekem 20 héten kezdett el fájni a hátam, és a jóga tökéletesen tünetmentesített.
2022. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Kinesio tape? Gyógytornászok foglalkoznak vele, sokattud segíteni. Mindig az aktuális problémának megfelelően helyezik fel.
2022. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Én is 28. hétben vagyok , ugyanezek miatt gondoltam én is veszek egy pocaktámaszt.pár napja szereztem be ezt a fajtát. Nekem nagyon bevált.Vezetéskor sem zavar.Nekem ilyen van:


[link]

2022. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6-os! Mekkora méretet vettél? Ez alapján nekem bőven xl-s kellene,de a lindalime oldalán ugyanilyent néztem,ott bőven elég lett volna az L-es is. Nem tudom,mennyire adhatok az itteni méretezésre? ( Bonprixnél rendre megszivtam,mikor a merettabkazat alapján vettem,és vagy 2 számmal mindig nagyobb lett)

Egyébként ugyanilyenre gondoltam én is,a sima pánt szerintem nem tartana úgy. (Bár nem próbáltam még egyik fajtát sem)


Jóga nem játszik,5 éve jogázok,és egy ideje már a sima cat-cow pozíció is kezd kellemetlen lenni. Arról nem is beszélve,hogy állás közben rossz, húz le a hasam,bevásárlás, ilyesmik közben. Főleg a hasam fáj egyébként,a derekam még hagyján,de sokszor olyan érzés van estére a hasamban mintha has izomlazam lenne. És a csipom is fáj. Azt vártam,ezeken tud segíteni a támasz.

2022. nov. 28. 14:27
 8/15 anonim ***** válasza:
A csipőn nem fog tudni.
2022. nov. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Állítólag tud. Ugyanis elég nagy súly nehezedik arra is.
2022. nov. 28. 14:36
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
hányas ikrekkel vagy terhes hogy 28. hetesen akkora hasad van, amit már nem “bírsz el”?
2022. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!