Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól számíthatok rosszullé...

Mikortól számíthatok rosszullétekre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4hetes és 3 napos vagyok ma, már a nem várt menstruációm napján erős pozitívat teszteltem, akkor már 2 napja émelyegtem is. Viszont 2 napja elmúlt ez az émelygés, a teszt még mindig pozitív, nem is jött meg, most inkább csak étvágytalan vagyok, fáj a mellem és sokszor kell pisilnem. Ez normális, hogy az émelygés nem mindennap ugyanolyan? Vagy bajt jelez? Mikortól "kell" lennie rosszullétnek? Sok helyen olvastam, hogy ez az egészséges terhesség egyik jele. Orvoshoz 2 hét múlva megyek majd.

2022. nov. 30. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell lennie rosszullétnek.

Ha van van, ha nincs nincs, nem feltétele.


Nekem mondjuk mindkét terhességemnél a 7.héttől kezdődött.

2022. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Anyukám annak idején végig hányta velem is és tesómmal is a 9 hónapot, ez egyébként öröklődhet?
2022. nov. 30. 18:55
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Akik ezeket a cikkeket írják, belefojtanám őket egy kanál cukorba. Nincs olyan, hogy "lennie kell" tünet.

Kolleganőm 2 gyereket hordott ki 3 év különbséggel és soha semmilyen tünete nem volt, nem émelygett, nem hányt, nem fájt a feje, nem volt hasmenése, székrekedése, semmi. Kb a 38.hétig dolgozott vidáman, már úgy kellett haza zavarni, meg rászólni, hogy hé te mindjárt szűlsz.


Nekem az első trimeszterben "csak" fejfájásaim, émelygésem, álomkórom, mellfájdalmaim és székrekedésem volt. A másodiktól meg masszív hányás, hasmenés, naponta irtó sokszor. Meg éjszaka is. Most léptem a harmadik trimeszterbe, kíváncsian várom mit tartogat a maradék 3 hónap.

2022. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon sokat segítenek a válaszaitok!
2022. nov. 30. 18:56
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Az én anyukám is nagyon sokat hányt amikor velem volt terhes. Én 3 terhesség alatt 1x hánytam, de az is a 16ik héten volt.
2022. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is olyan 7. hét körül kezdődtek a tünetek.Érzékeny volt/fájt a mellem, hányinger, fáradékonyság (el is aludtam délután)1-2 alkalommal volt hogy szédültem.Majd a 12.hétre véget ért úgyhogy egyik nap rettentő rosszul voltam másnaptól semmi:)

Most a 2.trimeszter vége felé vagyok és szerencsére jól érzem magam.


Nyugi nem kell már rögtön "rosszul lenned" és bőven elég ha 2 hét múlva mész dokihoz akkor már lehet szívhang is.

2022. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más.

A rosszullét nem jelent se jót se rosszat, ha van ki kell bírni, ha nincs meg örülj.

Nekem nem volt és nincs is rosszullét, egészségesek vagyunk.

22 hetes vagyok.

2022. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Mindhárom terhességnél 6-7. hét között kezdődött, 14. hét után múlt el.

Szerencsére csak 2x hánytam összesen, azt is a második terhesség alatt.

2022. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a 6 hét vége felé kezdődött és a 10-11. Hétig tartott. Azóta csak annyi maradt meg hogy nem mindig tudok megenni mindent és néha kifejezetten undorodom.

Az egyik barátnőm most 12 hetes és neki eleje óta semmi tünete nincs.

2022. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is a 7.héttöl kezdödött a rosszullét, hányás, de sok barátnőmnek semmi tünete nem volt.
2022. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!