Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki egyik terhesség...

Volt olyan aki egyik terhességével tok jól érezte magát a másikkal meg voltak rosszulletek ? Különböző neműek a gyerekek :) ?

Figyelt kérdés
2022. okt. 8. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva. Az elsővel végig rosszul voltam. Nem csak az elején, hanem végig. A másikkal semmi. Nem is akartam elhinni, hogy terhes vagyok.

Az első lány, a második fiú.

2022. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Első két terhességem alatt folyamatosan hányingerem volt hetekig, elég nehezen viseltem az első trimesztert. Első fiú, második lány. Most 3. babánkat várjuk és nem nagyon volt rosszullét, max enyhén rövid ideig. Szóval itt a tünetek eltérése már biztos, hogy nem a nemmel kapcsolatos.


Viszont 12 hetesen szédülni kezdtem második terhességem alatt és most szintén, főleg reggelente, forog velem a világ. Első terhességem alatt nem volt szédülés. De tényleg nem hiszek ebben, ha mégis kislányt várnék is inkább a véletlenre fognám. :)

2022. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Elsőnél semmi bajom nem volt, másodikkal a 7-12. hét között szó szerint csak aludtam és forgott velem minden. Most is köszönet anyósnak mert nélküle nem mentem volna semmire. Mindkettő lány lett.
2022. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél kb az 5.től a 10.hétig vészes hányásom volt, majdnem kórházba kerültem. Mellette álmosság, fáradtság,a "szokásos".


Másodiknál ez mind elmaradt. Cserébe a 17.hétig 7x véreztem. A derékfájás az egész terhességet végigkísérte. Kb félidőtől görcsöltem, keményedtem. 30.héttől jóslók is becsatlakoztak. Brutál terhesség volt. Ja és az egész a savtúltengésben tellt


Első fiú, második lány.

2022. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elsövel rettentö sokatt hánytam, nagyon rosszul voltam majdnem végig, ö lány lett.

A másodikkal egyetlen egyszer lettem rosszul, de szerintem akkor is idegesség miatt, ö is lány lett.

Harmadszor megint nagyon rosszul voltam sokáig, ö meg fiú lett

2022. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél semmi bajom nem volt

A másodiknál 30hétig magamra köthettem volna egy lavórt annyit hánytam, sok savam volt, fájt mindenem, az az igazi "terhes" terhesség volt


Mindkettő lány🤷🏻‍♀️

2022. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Az elsőnél 13-14. hétig volt egy kis hányingerem, de nem hánytam és egész nap csak aludtam volna. Aztán elmúlt és a végéig nagyon jól éreztem magam. Fiú lett.


A második terhességem szörnyű volt. Az elejétől égett a gyomrom mint a pokol tüze, alig bírtam ébren maradni, kimerült voltam, a 13. héttől végig hánytam. A végére még magas vérnyomásom is lett amivel bent kelett feküdnöm a kórházban pár napot. Szegény fiamat sajnáltam mert nem voltam túl jó társaság neki (1 éves volt amikor teherbe estem). Még jó, hogy a nagyszülők tudtak vele érdemben foglalkozni, mert én csak vegetáltam. Lány lett a kis drága.

2022. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél és a másodiknál is hánytam. Egyik fiú, a másik ultrahang alapján eddig lány. 20 hetes terhes vagyok.
2022. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Első kettő terhességnél semmi t<netem nem volt, csak nőtt a hasam,fiú-lány.

3.,4. terhességnél émelyegtem az első hónapokban, de kellemetlenül, itt is fiú-lány

2022. okt. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3 gyermekem közül az első kettőnél enyhe tüneteim voltak, nem zavart semmilyen étel, bármit tudtam enni. Enyhe émelygés jelentkezett de csak reggel és tényleg simán elviselhető volt. Ők lányok lettek. A harmadik terhességemmel nagyon nehéz volt az első időszak. Sok mindentől undorodtam, egész napos erős émelygésem volt, de a legerősebb a hús undor volt. Abból is nagyrészt a csirke. Hányni nem hánytam de rengeteget oklendeztem, kavargott a gyomrom. És ami még feltűnő volt hogy csak édességet akartam enni megállás nélkül. Attól az egytől nem voltam rosszul. Csoki, jégkrém, cukrok, banán, alma, szőlő bármi jöhetett ami édes de a normális ételt nem tudtam megenni, se a sós ragcsakat. És ő fiú lett. A lányokkal viszont nem volt olyan hogy csak édes vagy csak sós náluk bármit tudtam enni.
2022. okt. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!