Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17+3 napos vagyok. Normális...

17+3 napos vagyok. Normális az, hogy pár napja puha, betapintható a hasam? Eddig fekve is volt egy kis kemény búb, most mintha csak meg lennék hízva.

Figyelt kérdés
Eddig fekve is volt egy kis kemény búb, de most mintha csak meg lennék hízva. Híztam is az elmúlt két hétben, eddig összesen 5 kilót a kezdetek óta. A tipikus " mintha megjönne érzés" és a szúró húzó fájdalom most is volt pár napja, tehát nő a méhem azt gondolom. Mellső fali placentám van, baba mozgását még nem érzem.

2022. nov. 30. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Puffadsz valószínű és azért változik a has puhasága.

Feszülés is rendben van ahogy írtad.

Én is így voltam/vagyok.

Nekem is mellsőfali, nem baj ha nem érzed, ilyenkor nehezebben lehet érezni. Én pl 20. Héttől érzem, most vagyok 22. És mostmár férjem is érzi ha oda teszi a kezét.

Ha mész 18 hét uhra, majd az orvos úgyis megvizsgál!:)

2022. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!