Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes és pár napos terhesség...

6 hetes és pár napos terhesség vagy legalább a terhesség jelei észlelhetőek hasi ultrahangon ?

Figyelt kérdés
Utolsó menzeszem szeptember 19-én kezdődött. Szintén szeptemberben, 27-én és október 3-án tudtunk együtt lenni a párommal ( a várható ovuláció előtt ). Bár a tesztjeim negatívak voltak, de terhes tüneteket tapasztaltam nagyon intenzíven így elmentem orvoshoz, November 1-én, amikor feltehetőleg 6 hetes és 2 napos terhes lettem volna. Az orvosom az égvilágon semmit sem látott ( hasi ultrahangot végzett ). Akkor biztosan nem vagyok terhes és más okozta a tüneteim ? A menzesz azóta sem jelentkezett.
2022. nov. 15. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tesztjeid is negatívak és az uh se mutatott semmit, akkor nem vagy terhes. Valami más miatt késik/marad ki a menstruációd.
2022. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt már látnia kellett volna. Nekem az 5 hetes 3 napos terhességnél a korházi szonográfus ahogy a hasamhoz tette az ultrahangot egyből rávágta, hogy terhességről van szó, pedig nem tudta, hogy mi miatt megyek. 6 hét után már embrió is van szívhanggal.
2022. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nem vagyok megszállott, csak épp minden tünet terhességre utalt.
2022. nov. 15. 16:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ez is te vagy, igaz? Ahhoz, hogy terhes tüneteid legyenek, ahhoz terhesnek kell lenned. Nekem 6+2-n nem csak valami látszott ultrahangon, hanem embrió szívveréssel. Hidd el nem néz el egy ilyet az orvos. Nem vagy terhes fogadd el! Ha a következő menstruációd is kimaradna, akkor emiatt keress fel orvost, mert akkor bizony hormon probléma van.

2022. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt megkérdezhetem hogy mi az a minden tünet? Mert ilyen korán még tünet is ritkán van.
2022. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gyakori vizelés, gyakori vizelési inger, szédülés, alhasi görcsök, szurkálás a has és a petefészkek tájékán, mellérzékenység, nyílaló fájdalom a mellben, mellbimbó viszketés, váladékozó mell.
2022. nov. 15. 18:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Na a váladékozó mell pont nem terhestünet hanem magas prolaktin szintre utal.A terhesség végén lehet kis tejcsorgás nem 6 hetes terhesen.

Bimbó viszketés is mióta terhestünet?Neked magas lehet a prolaktin szinted és azért nem jön meg ezt így látatlanban megmondom és nem vagy terhes fogadd el.Majd írnak fel gyógyszert a magas prolaktinra pl.Bromocriptint és rendeződik minden és ezután teherbe is tudsz esni.

2022. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Én ma voltam nőgyógyásznál, 5 hét+5 nap körülinek mondta a doktornő a magzatot és már látszott a petezsák és benne a picike, szóval neked is kellett volna már javában látszodjon.
2022. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!