Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orrspray használat terhesség...

Orrspray használat terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Influenzás lett az egész család, és bár mindent elkövettem, hogy kimaradjak én is elkaptam..

Viszont az orrdugulásom már odáig fajult, hogy konkrétan majd meg fulladtam már a nyelőcsövem is tele volt, nyelni alig bírtam tőle. Így estére aloe verás nasivin orrsprayt fújtam be, mert a tengervizes kb csak jobban bedugította.. Lehet valami probléma ebből? Tudom, hogy ellenjavallt és olvasgattam dolgokat, de nem tudom már mit gondoljak..18 hetes kismama vagyok jelenleg.



2022. nov. 30. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem lesz semmi baj! Én elég gyakran használtam terhesség alatt orrsprayt , mert olyan szinten be volt dugulva az orrom (betegség nélkül), hogy azt hittem megfulladok, aludni nem bírtam. Kipróbáltam az összes tengervizes, homeopátiás készítményeket is de semmit nem segítettek.
2022. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán a nasivin baby vagy q baby luup balzsam amit 6 hónapos babák használhatnak? Utóbbi olyan mint a wick. Nem.tudom Talán a Google segít.
2022. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%

Volt gyerekorvos ex-csajom. Az ilyen kérdezők miatt mentünk szét.

Ilyen baromságokkal hívták hajnal 3-kor.

2022. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Inkább használd, mert ha fulladozol, az többet árthat, mint az orrspray.
2022. nov. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

AquaMaris orrspray-t még nem próbáltad?Az is tengervizes viszont elég jó.

Nekem egész évben használnom kell mert valamitől estére mindig bedugul az orrom és ez segít.Nem vagyok még kismama viszont mikor még terhes voltam ezt ajánlották.

2022. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nasivin kid eleg jól hasznàl nekem..

Szintèn orrdugulàssal vagyok kismama

2022. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!