Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszterben lehet...

Az első trimeszterben lehet gond a szemöldök illetve szempilla laminálás miatt? Káros a babára nézve?

Figyelt kérdés

2022. dec. 1. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
mire gondolsz, mi fog történni vele?
2022. dec. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Első baba :) utólag olvastam, hogy nem ajánlott, de sehol nem írják miért. Csak informálodnék, hátha valaki okosabb a témában..
2022. dec. 1. 10:24
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
megcsináltattad? akkor már mindegy. megcsináltatnád? akkor inkább hagyd ki. problem solved.
2022. dec. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod..
2022. dec. 1. 10:31
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem semmilyen gondot nem okoz.Más megy műszempillát is rakat simán és semmi gond nincs se vele se a babával.Ezek ilyen buta városi legendák.Ennyi erővel akkor a hajadat se fesd be ha fested mert azt mondták vagy a műkörmöshöz sem szabad menni mert ki tudja mit okoz:)

Lelakottnak kell lenni ennyi erővel mert ki tudja.Szempilla,szemöldök laminálásra nem hetente jár az ember eleve.Ne pukkanj le azért mert terhes vagy.

2022. dec. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Van aki kifejezetten megcsináltatja szüléshez, szempilla, szemöldök, műköröm stb. hogy “jól nézzen ki”.

Engem pl zavarna a műszempilla, mivel csak ritkán van és nincs megszokva, nekem könnyezik a szemem illetve automatikusan megdörzsölöm stb.

Szerintem ott abban a helyzetben, mikor fájdalmakkal küzdesz, vérzel, esetleg pisi, kaki, érdekes fejeket vágsz, aggódsz hogy minden rendben van e, rossz esetben szétszakadsz es varrni kell.. ha úgy van katéter, próbálsz túlélni és még sorolhatnám, senki nem azzal fog törődni hogy hogy nézel ki ahogy te magad se.:)

Hanem hogy minden rendben legyen veled és a picivel.

De ha úgy gondolod hogy neked ez kell hogy jól érezd magad, senki nem fog megkövezni!

Mindenki maga dönt, ahogy neked jobb!:)

22hkm

2022. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, termèszetesen a baba az első, az első hetekben mèg sok mindenre nem is gondoltam, ès most ìgy utòlag làttam itt-ott hogy nem ajánlott.. nem szeretném tovább csináltatni, ettől az egytől én sem gondolom, hogy baj lenne, csak èrdekelt hàtha valaki tud konkrèt okot mièrt nem ajànljàk.. bàr màr valòban egyszer megcsinàltam, ìgy az màr "mindegy" màskor meg inkàbb kihagyom :)
2022. dec. 1. 11:53
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem lesz baj, csinald meg,ha jobban erzed magad tole.:)

26+5 hkm

2022. dec. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
5. attól hogy valaki nem festeti a haját, nincs műkörme, szempillája, stb, még nem lelakott. kikérem magamnak. 😂 irtó sértő egy troll vagy. 🤪
2022. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja meg a mackónadrág hiányzik még meg a 20 kg zsírfelesleg és csodálkoznak hogy elmegy a férjük másfelé:)))

Na ennyit erről.Értelmezni kellene a leírtakat XD

Nem megy látom.Na szia:D

2022. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!