Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok, és nagyon...

22 hetes vagyok, és nagyon vizesedik a lábam, bokám, kezem, arcom. Tudtok rá valamit? Mivel enyhíthetem?

Figyelt kérdés
Csütörtökön kell mennem védőnőhöz, fogom neki mondani, de addig is hátha tudna valaki tanácsot adni.

2022. dec. 3. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
A lehető legtöbb mozgás, nekem legalábbis ez segít most is, és az előző terhességemnél is.
2022. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Plusz sok sok víz
2022. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De az az, hogy reggeltől estig mozgok folyamatosan…

Lakás Újítás megy most, megyek akit tudok csinálok, pakolok..

Takarítok stb.

Szó szerint meg se állok ..

Inni mondjuk lehet ihatnék többet ..😬

(1,5-2 l iszok kb )

2022. dec. 3. 21:26
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Sztem fel kell póckolni és pihenni vele azért vizesedsz mert nagyon megterheled magad...

Pihenj mert ebből baj is lehet

2022. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen én is kipróbálnám a pihenést kicsit, lehet az a gond.

Továbbá, mérd a vérnyomásod, nem e magas.


Az ivásra nekem anno tök jó tippet adott a védőnő, minden étkezéshez készíts 500 ml folyadékot, nekem van egy bögrém ami pont ekkora, ez lehet tea,tej,kakaó mindegy igazából és szépen lassan miközben eszel iszogasd. Ezzel megvan 2,5 l. Plusz esetleg leves meg úgy napkozben valami és készen is vagy a napi folyadékkal.

2022. dec. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát az ülés a legrosszabb de ha megállás nélkül robotolsz, az sem sokkal jobb, pihenni jó lenne néha.


Több vizet ihatnál tényleg és legyen is elosztva, az a legrosszabb, ha mondjuk órákig alig iszol (folyamatos pakolás meg takarítás mellett) aztán hirtelen egy nagyobb mennyiséget, mert azt akkor is elraktározza a szervezet, ha a napi mennyiség amúgy megfelelő.

2022. dec. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a tested raktározza a vizet mert kevés és azt "hiszi"elkell raktároznia...

Kismamaként 3 4 liter vizet kell inni :/ tudom nem.egyszerű én is megfeledkezem róla de pl a leves is folyadék és beleszámolható..

Pihenj sokat!:)4#es voltam

2022. dec. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, tanácsokat!:)
2022. dec. 4. 08:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Több folyadék, több pihenés, kevesebb sófogyasztás.
2022. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól írják. Pihenés, láb felpócolása, sok folyadék bevitel és sószegény kaják. Emellett néha mérj rá a vérnyomásodra is. Lehet semmi komoly, de azért olvass utána a terhességi toxémiának és említsd meg a védőnőnek is. Boldog babavárást kívánok és jó egészséget!!
2022. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!