Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes várandós vagyok,...

22 hetes várandós vagyok, csomószor zsibbadnak a lábfejeim, kézfejeim? Más is tapasztalt ilyet? Mitől lehet ? Simán csak terhesség velejárója?

Figyelt kérdés

2022. nov. 26. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vizesedsz? Nekem bár eddig nem zsibbadt se a karom, se a lábam, de borzasztóan vizesedek. Az orvos azt mondta, hogy ettől tapasztalhatok zsibbadást is.
2022. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na igen, kicsit mintha dagadna a bokám, akkor lehet az lesz a háttérbe 🤔
2022. nov. 26. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Vizesedés, bár az még korai lenne. Illetve magnézium hiány.
2022. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3#

Szedem a femibion terhes vitamint, folsavat és a magnéziumot is.

Plussz rendesen étkezem, gyümölcsöt zöldséget is eszek kb minden nap.

Iszok is eleget 🤷🏻‍♀️

2022. nov. 26. 13:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!mennyi magnéziumot szedsz?és melyiket?napközbe zsibbad vagy éjszaka?
2022. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

MagneB6

Mostmár pár napja 2 db reggel.

Amúgy össze vissza reggel mikor felkelek, ha ülök stb össze vissza egész nap ..:/

2022. nov. 26. 17:50
 7/9 anonim ***** válasza:
A magneb6 semmit sem ér, kifejezetten rossz a felszívódása és mellette kevés a tényleges magnézium tartalma. Kismamáknak és olyanoknak, akiknek valami miatt valóban fontos a megfelelő magnézium pótlás, azoknak egyáltalán nem ajánlják a hozzáértő orvosok. Magnosolv, Magnerot, Magnesium citrit, ezt a hármat szokták első körben ajánlani.
2022. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én 16 hkm vagyok és reggel 2 este 2sztem.kevés a magnézium beviteled meg lehet egy rendszer kellene.

Nekem pl a magnosolv nem volt jó amit a 7es ajánl, mert ment a hasam tőle..az aquarel víz se pl.

Mindenki más de sztem már kevés a magnézium mindenképpen próbálj meg legalabb 3 at akkor és aztem reggel delben este 1-1-1

2022. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben!
2022. nov. 26. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!