Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki van még kíirva December 13...

Kisnia kérdése:

Ki van még kíirva December 13 ra? És hogy vagytok? Éreztek már valamit?

Figyelt kérdés

2022. dec. 4. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

December 11-re vagyok kiírva de én már akár most is nagyon szívesen mennék szülni😁

Már semmi sem jó, sehogy sem jó, fájdogál a hasam állja de semmi rendszer nincs benne. Uh szerint nagy a baba, hasam is óriási. Második baba.

Te hogy vagy? Hogy bírod? Érzel valamit? Hányadik baba?

2022. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

December 10re vagyok kiírva, és egyelőre semmi 🤷 pedig már nagyon várom, hogy elinduljon 🙈 bár én egyébként nagyon jól érzem magam így egyben is🙈 de inzulinos cukrom van, és jó lenne már a diétát magam mögött hagyni 😂

Te hogy érzed magad?

2022. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ugyan igy vagyok mint te elso válaszoló nincs benne rendszer lefurdok el is mulik nem hogy erosodne :D mar nagyon mennek szulni :D eszek ananaszt eszek csipos etelt hatha meg apát akarom most ravenni hatha ossze tudunk bujni es kicsalogatna :D
2022. dec. 4. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Bocsánat, hogy ide pofátlankodom..., de olyan édesek vagytok! (Én 2021.11.03-án szültem a 3. fiam). Teljesen együtt érzek Veletek! Ez az időszak olyan izgalmas! #2. Én is inzulinos voltam!


Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok Nektek! 🥰❣️😍

2022. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 61% és 82% - os lepontozóknak keserű egy élete lehet ha egy ilyen kérdésre adott válaszokat is képes lepontozni.Van baj a toronyban, látszik🤦‍♀️
2022. dec. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nah beindult a dolog ejfél fele 10 perces fájások voltak utana 6 es 4 de elmult :( pedig apa bele adott apait anyait remelem ma lesz fájásom már annyira várjuk csepp mazsolánkat :)

Én nem pontoztam le senkit :) sőt inkabb felpontozok :)

2022. dec. 5. 07:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak fájásaim este, de nekem is abbamaradt. Sőt a mai nst nem mutatott semmi fájást sem🤔

Pedig mi is összebújtunk tegnap a férjemmel (😁)

1#

2022. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!