Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan bírjak mozgásra kénysze...

Hogyan bírjak mozgásra kényszeríteni egy magzatot? Aggódom.

Figyelt kérdés

Tönkrement a szívhangfigyelő, nem kapcsol be, akkuval semmi baj.



Nem éreztem ma mozogni, ettem fokhagymát, csokit, ittam kólát, ültem törökülésben is, de nem érzem most a mozgását, és teljes pánikban vagyok.


Nektek mozgott mindennap? Hogy vettétek rá?


Elől tapadó lepény 21 hkm


2022. dec. 4. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
elöl tapadó lepény volt nálam is, sokszor nem éreztem a babát. 21 hetesen még elég sok helye van, ne izgulj. én általában az esti lefekvéskor éreztem jobban, de egyébként voltak napok amikor nem igazán mocorgott/nem éreztem.. még később is, amikor kevesebb helye volt.
2022. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még pici, nyugi.
2022. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Holnap megyek el a 18. heti genetikaira így 21 hetesen, és nyugodt lennék, ha előtte érezném 😅
2022. dec. 4. 22:28
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Úgy tudom 24. héttől elvárás úgymond mindennap érezni. :)
2022. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

sehogy, ennyi idős terhességnél bőven előfordul az ilyesmi.

ha annyira nagyon de nagyon pánikolsz menj be a területileg illetékes nőgyógyászatra, hogy nézzék meg.

2022. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

En is ezzel nyugtatom magam, hogy 24. hettol kene gyakran erezni, addig nem.


En is 21 hetes vagyok, en meg eleg elszortan erzem, van rajtam plusz suly is, elol tapad a lepeny es elso baba. A 19. heten volt egy kis kaparaszas, onnantol kezdve meg kb 3-4 naponta erzek ilyesmit, de hatarozottan nem mindennap. Es ezt is maximum csak este, amikor mar agyban vagyok, napkozben semmi.


Amugy a vedonohoz barmikor bemehetsz egy szivhanghallgatasra, ha nagyon felsz. Vagyis nyilvan nem barmikor; de ha felhivod es megkered, jo esetben nem fog lerazni.

2022. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6, köszönöm szépen, holnap délelőtt védőnő, délután genetikai UH lesz.


Én a 18. héttől éreztem szinte mindennap, most hasszúrka van pl

2022. dec. 4. 22:42
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Sok eszed lehet...
2022. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Elől tapad a mlepényed, ez is nehezít rajta. Úgy tudom, akinek elől tapad, úgymond kevésbé érzi.

Illetve a 24. héttől van az, hogy mindennap kell érezni.

Ne aggódj, nincs semmi baj. Holnap pedig már meg is bizonyosodhatsz róla.

2022. dec. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Uh-n köhögnöm kellett.

Illetve orgazmus után éreztem mocorogni.



De nem rosszból írom, ha minden miatt már most stresszeled magad a baba az első fél évben ki fog csinálni!

2022. dec. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!