Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem, de az apuka...

Terhes lettem, de az apuka abortuszra akar kényszeríteni. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Soha nem voltunk együtt,össze járogattunk csak,egy helyen dolgozunk.Nem vigyáztunk becsúszott a baba.Én örülök neki,,van már 3 gyerekem ők már nagyobbak 13,11,9évesek.Én mindenképp szeretném megtartani,de az apuka nem.Azt mondta kifizeti a teljes abortuszt csak ne tartsam meg.Mondtam neki hogy én megtartom azóta Teljesen bekattant ,összevissza telefonálgat ügyvédet bíróságot gyámügyet hívogatja,hogy mit tudna csinálni.Ezek mellett meg iszonyat bunkó is velem és hozzám sem a szól a melóhelyen vagy ha hozzam is szól akkor csúnyán beszél.Én mondtam neki hogy békén hagyom,nem kell tőle semmi ,nem fogom zaklatni,most sem zaklatom és szülés után sem fogom ,nem kell a pénze a neve semmi.De akkor is nagyon paraszt.Most legutóbb azt mondta h ha meg merem szülni akkor rámküld mindenkit és elveteti majd tőlem.Most is tervez valamit ,mert mondta csak azt nem tudom hogy mit,de azt mondta h még nincs vége.Engem nagyon nyomaszt a helyzet,nem kellemes így napi 8 órát dolgozni mellette,teljesen kivagyok tőle már.Kicsit talán félek is tőle,mert annyira nem akarja a babát,hogy félek lelök valahonnan mikor felállok vagy nekem tol valamit.Azt is mondta hogy mekkora k****g vagyok amiért nem dönthet ő a gyerekről,mert hogy ő ugye elvetetné.És hogy mi az hogy neki nincs beleszólása.Ti mit csinálnátok?
2019. szept. 9. 13:31
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem SE tartsd meg.

Apuka ugy lefog tiplizni sose találod meg.

2019. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
84%

Hát... Hamár lenne 3 gyerekem, nyilvánvalóan egyedülállóként nevelem őket és a "becsúszott baba" apja így viselkedik, 2 lehetőséget vennék számba:

1. Elvetetem,

2. Örökbe adom születése után.


3 gyerek mellé egyedülálló szülőként egy alkalmi kapcsolatból egy nyilvánvaló gerinctelen bunkó gyerekét nem vállalnám.

Ha akarsz még kisbabát, inkább először egy rendes pasit keress, aki akarja is,ne így. Szerintem.

2019. szept. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Nem is akarom megtalálni.Mondtam is neki hogy nemkell tőle semmi.Egyedül szeretném vállalni a picit.Nincs szívem elvetetni.
2019. szept. 9. 13:38
 4/55 anonim ***** válasza:
49%

A gyerekvállalás 2 ember felelőssége, nem csak egy.


Nő vagyok, de az apukának adok igazat.

2019. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Igen az örökbeadáson is gondolkozom egyébként.Szóval akkor vetessem el csak azért mert ő azt akarja?
2019. szept. 9. 13:42
 6/55 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon rossz módszert választ a meggyőzésedre, de ettől még lehet egy kis igaza. Amíg az a gyerek él, te bármikor meggondolhatod magad és kérhetsz DNS tesztet, gyerektartást visszamenőleg is, és öröklési jogot neki az apja után. Most azt mondod, hogy nem kell tőle semmi, de mivel garantálod, hogy soha nem is fog?

Van családja, gyerekei, amit te tönkretehetsz ezzel a babával?

2019. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem vetesd el! Nem az apuka miatt, hanem saját magad és a gyermekeid miatt! Hidd el, nem jó egyedülálló szülőként 3 nagyobb, plusz egy újszülöttet gondozni/nevelni, illetve nem is könnyű. Van már 3 gyönyörű gyermeked, rájuk kell koncentrálnod, ez az ember (a gyermek miatt) csak keseríteni fogja az életed...
2019. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
37éves senkije sincs,sem gyerek sem barátnő.A szüleivel él együtt.
2019. szept. 9. 13:55
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha te 4 gyereket el tudsz tartani EGYEDÜL, akkor vállald.
2019. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
64%

Ne azért vetesd el, mert ő akarja. Hanem azért, mert a gyerkenek ez lesz a legjobb.


Ha viszont mégsem szeretnéd megtartani, de beavatozást sem, az örökbefogadás is jó ötlet.

2019. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!