Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átlátszó,de mégis kicsit...

Átlátszó,de mégis kicsit sárgás kocsonyás folyás normális az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Először tapasztaltam ezt és picit megijedtem, első terhességem, így minden kis változásra odafigyelek, hogy normális-e vagy bajt jelez. Lehet kicsit túl részletes lesz, ezért előre elnézést kérek azoktól, akik nem bírják az ilyesmit. Szóval pisilés után tűnt fel, hogy folyik valami nyúlós, kocsonyás átlátszó de néhol kicsit halvány sárgás dolog. Teljesen szagtalan, viszont az állaga és a mennyisége az,ami meglepett. Nem tapasztaltam azelőtt. Tudtommal nincs semmilyen fertőzésem, nem ég,nem viszket, ezen kívül nem is volt szokatlan folyásom, most is csak pisilés után ez az egy adag. Semmi más tünetem nincs,nem fáj sehol. Holnap lépek a 12. hétbe. Aggódok emiatt, jövőhét csütörtökre van időpontom genetikai ultrahangra és feleslegesen nem mennék be előtte, ha egy ártalmatlan dologról van szó, ami akár normális is terhesség alatt. Tapasztalt hasonlót valaki?

2022. dec. 9. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2022. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A terhesség melyik szakaszában tapasztaltad? Normális volt vagy probléma állt mögötte?
2022. dec. 9. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Egész terhességem alatt ilyesmi halvány sárgás folyásom volt. Normális.
2022. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem, mert olvastam, hogy talán a nyákdugó is lehet,az is hasonló viszont nem vagyok annyira képben azzal, hogy az első teimeszterben lehetséges-e a nyákdugó távozása..
2022. dec. 9. 11:21
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Jaj, dehogy nyákdgugó, nekem végig ilyen volt, ez csak a hormonális változások miatt van.
2022. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Normális. Nekem is szokott lenni, a nőgyógyászom azt mondta hogy normális.
2022. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akik lepontozták a többieket, mit gondolnak erről? Más, esetleg negatív tapasztalatuk van ezzel kapcsolatban? Szívesen meghallgatnálak titeket is! 😊
2022. dec. 9. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ha rossz szagú lesz, ha sárga (nem úgy, ahogy te írtad), barnás, véres, akkor jelezhet problémát. A fehér, vagy áttetsző folyás is megsárgulhat, ha megszárad, attól nem kell tartani.
2022. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!