Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasi fájdalom+derék fájdalom...

Hasi fájdalom+derék fájdalom a második trimeszterben normális?

Figyelt kérdés

Mint írtam a hasam és a derekam fáj. Mintha enyhén görcsölne, vagy picit feszülne de nem vészes. Mint amikor megjön kb olyan.

A második trimeszterből is az első részénél tartok.


2 szem magnerotot szedek naponta.


2022. szept. 18. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tapasztalom, 15 hetes vagyok. Várom a hozzászólásokat.
2022. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szedj 3x2 szem magnerotot, egyébként pedig normális. Nő a méh, nyúlnak a méhszalagok.
2022. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

15+4h vagyok, velem is előfordul

Én 3x2 Magnerot szedek és így jobb lett.

2022. szept. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az is normális ha ez viszonylag folyamatos? Tehát nem 1-2 percig tart.


Megpróbálom, akkor hogy többet veszek be.

2022. szept. 19. 09:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem végülis meg volt az oka, hogy görcsöltem. Eléri a méhszájam a lepény és én barnáztam is ez miatt. Sokat pihentem/pihenek és a magnézium is sokat segít.

Próbálj teis le pihenni és napi 3x2 szem Magnerotot szedni, Ha nem javul,esetleg kérdezd meg az orvosod. De szerintem amíg nincs barnázás vagy hasonló, addig nincs gond.

2022. szept. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Picit félelmetes őszintén szólva, annyi rosszat olvasni.

Írtam az orvosnak, azt javasolta, hogy 3x1 magnerot, plusz egy nospa, sok pihenés, és sok víz.

Dolgozok, de azért próbálok itt is pihenni.


Remélem tényleg nem lesz baj belőle.

2022. szept. 19. 18:13
 7/7 A kérdező kommentje:

Amióta kiírtam a kérdést nem változott semmi. Pedig 3 magnerotot szedek, van amikor négyet, és néha beveszek egy nospát is és persze sok folyadék.


Veletek mi a helyzet?

2022. szept. 26. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!