Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki volt mostanában magzatv...

Valaki volt mostanában magzatvíz vételen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14 hetes kismama vagyok, egy hete a genetikai uh- nem lett jó. Tarkóredő 2,8mm erre azt mondták ez határeset de már rizikós az orrsont viszont hypoplasias. Mennem kell magzatvíz vételre. Meséljetek milyen ez a vizsgálat? Mennyi idő az eredmény? Mikor lehet hazamenni? Stb.. nyugtassatok meg hogy a baba még lehet egészséges. Köszönöm a válaszokat
2018. jan. 27. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem pont 1 éve volt. Kórház függő hogy meddig kell ott maradni. Nekem az elsőnél eromlott a gép igy elveszett a minta,ezért 2x csinálták 2 különböző helyen. Az egyiknél reggel 7től délután 4ig bent kelett lenni. A másik kórházba a magzatvízvétel után 0,5órát kelett pihenni a váróban és haza lehetett menni. Maga a magzatvíz vétel nekem nem volt rossz élmény,inkább kellemetlen,mint fájdalmas. Olyan mint amikor hirtelen összerándul egy ideg. De gondolom ezt mindenki máshogy éli meg. Viszont szigorú fekvés utánna 3 napig.

És igen van olyan ahol a baba az rossz uh után is egészseges és van olyan ahol beigazolodik. Mi 4en voltunk amikor nekem csinálták abból 2 baba megszületett,2nél beigazolodott amit az uhn láttak. Vagyis 50-50% az esély mindenre.

2018. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt megkérdezhetem mennyi idő alatt volt meg az eredmény?
2018. jan. 27. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem 2 hét. De az a jó ha minél később hívnak. Meg attól is függ hogy milyen vizsgálattal csinálják. Van egy ami 3 nap alatt meg van,de az csak a down,patau,edwards syndormát vizsgálja és utánna nézik a többit. Nálunk nem volt kromoszóma eltérés 1 hónap múlva jött a levél,persze már előtte érdeklődtem telefonon. Helyileg hol csinálják neked?
2018. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Debrecenbe fogják csinálni. Nagyon félek, nem a fájdalomtól mert az nem érdekel hanem magától az eredménytől.
2018. jan. 27. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Megértelek. Nem könnyű. De fogd úgy fel hogy kaptál egy esélyt hogy dönteni tudj. Ha gond van és beteg nem kell feltétlenül elvetetned,de ha nem szeretnéd megtartani akkor sem követsz el bűnt,nem szabad érte magad okolni. Sajnos sokan vannak akik nem kapnak arra esélyt hogy eldöntsék akarnak e beteg babát nevelni. Próbáld meglátni mindeben a jó dolgokat,még ha nehéz is. Kitartás neked.
2018. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz sokat nem tudok segiteni, mert nekem kulfoldon volt magzatviz vizsgalatom, itt mas a protokoll. De nagyon meg tudom erteni a felelmedet. Nekem is 2 hetet kellett varnom az eredmenyre! Probalj meg pozitivan allni a dologhoz, es kapcsolodj ki, ne gondolkozz allandoan rajta!!! Minden rendben lesz!!
2018. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!