Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötelezhet arra anyukám, hogy...

Kötelezhet arra anyukám, hogy elvetessem a kisbabámat, ha 17 éves vagyok?

Figyelt kérdés

Másfél éve van barátom (22 éves), mindig védekeztünk (gumival), soha nem szeretkeztünk védekezés nélkül, mégis történt valami baki, mivel 10 hetes terhes vagyok. Eddig nem mertem anyukámnak elmondani, mert bár tudom, hogy korai ez, de mégsem szeretném elvetetni a babát. Anyukám rettentően karrierista nő, engem is annak szeretett volna mindig nevelni. Olyanokat szokott mondani, hogy elég, ha 30 felett szülök, sőt, még jobb, ha egyáltalán nem, hanem csak magamért, a karrieremért élek... Képzelem, mennyire sokkolni fogja a hír, hogy én 17 évesen teherbe estem és meg is akarom tartani. Ideje lenne közölnöm a hírt itthon. De nagyon félek, hogy beleszólhat abba, hogy megtarthatom-e? Megteheti?


L17


2010. szept. 30. 22:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Igen mivel kiskorú vagy de a 12. héttől nem veszik el a babát
2010. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
Végre egy normális fiatal ne hallgass anyádra 17 azért nem 13 ha fiú javaslom a Ferencet :
2010. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ha fiú, akkor Roland. :)
2010. szept. 30. 22:16
 4/26 anonim ***** válasza:
A férfi nagy korú neki is van bele szólása sőt most tudja megmutatni nem csak az ágyban nagy korú ,hanem az anyakönyvi hivatalban is .
2010. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Vele nincs is gond.
2010. szept. 30. 22:22
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs miről beszélni.anyukád nem vetetheti el a a gyereket nincs hozzá jóga .A párod dolgozik ?
2010. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Igen, vállalkozó.
2010. szept. 30. 22:32
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
erőszakkal nem lehet elvetetni a babádat, ha te nem akarod
2010. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
45%
Könyörgöm lazulj el ,örülj a babátoknak ,anyád előtt ne légy bizonytalan és mind a ketten legyetek ott mikor be jelentitek az öröm hírt .Szülés után is lehet tanulni .
2010. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

NEM.A törvény úgy szól, hogy az ő engedélye kell, ha el akarod vetetni.Ha megakarod tartani(gratulálok!!!:))), akkor legfeljebb nem fog támogatni...de nem tehet semmit.

Mond neki bátran azt, hogy korán akartál túlenni a szülésen, aztán majd építed a karriered.És mire 30 leszel lesz egy majdnem felnőtt gyermeked.

2010. okt. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!