Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes kismama vok, és a...

8hetes kismama vok, és a femibion 800 +magne b6szedem 3*1 szemet! Ez igy jó? Mikor láthatom már a kisbabámat az ultrahangon? Mikor fejlödik ki a pici teste?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én is 8 hetes vagyok és nekem az orvos mondta ugyanígy. Elvileg már kellene látni uh-n, mert már a pici teste megvan.

2009. okt. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Végre vki akivel tudok akkor mindenröl beszélni!:-)Mert gondolom neked is lenne egy csomó kérdésed!Nagyon várom már hogy halhassam a pici szivhangját!6hetesen vtam elöször és akkor még semmit sem láttunk!Csak a petezsákot!
2009. okt. 13. 12:54
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

19 hetes vagyok Nekem legelöször a 12 hetes uh-n mutattak szívhangot. A 12 hetes utrahangon amikor tarkóredőt mérnek akkor nekem már integetet rúgkapált és kétszer akkora feje volt majdnem mint teste :) . A 14 héten voltam 4d-s ultrahangon ott már teljesen emberi bár fültöl fülig száj és nagyon csontos. Olyan mint egy kis ufo. Femibion 400-at szedek (már) én is elötte 12.hétig van a 800-as. Magnézium a görcsökre van azt nem szedtem. A csontfejlődése miatt, és az én fogaim épségéért stb... Calciumot szedek. C-vitamin citrom (imádom rágcsálni :) ) formájában. Szerintem teljesen jól szeded a c-vit. csak a megfázások "elkerüléséért van" Uh képet biztos láttál már ha megvizsgáltak hüvelyi ultrahangon. Azt csak 12 hétig csinálják, utánna már a hasi lesz.

2009. okt. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jajj ilyenkor még leginkább csak pulzálást mutatnak. Lüktet az egész "teste" Kis babszem formája van még, vagy hasonlíthatom egy veséhez is. Ugyanúgy néz ki mind a kettő
2009. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia,Én tegnap láttam,most vagyok 9 hetes,bekapcsolták a szivhangot is nagyon jó volt:-)))Mondjuk,nekem 6 hetesen látszódott már,tegnap "véletlen "mentem el,sajnos volt egy kis vérzésem a hétvégén,és emiatt nézettem meg,de hál istennek,semmi baja:-))
2009. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia! én is 8hetes vagyok, és én is a femibion 800-at szedem! én magne b6-ot nem szedek, gondolom ez a hasfájásra van, én említettem a dokinak a fájást de annyit kérdezett vérzés van e, mondtam nincs.nem mondta a magne b6-ot.

én szerdán megyek a 8 hetes UH-ra, remélem minden rendben lesz és lesz már esetleg valami formája is. mert 6 hetesen csak egy szikhólyagbeli lencse volt :) aggódom mert a melleim nem fájnak már, és semmi tünetem nincs, csak néha a pocim fáj,.amikor hetet váltok szombat-vasárnap ( elvileg szombaton fogant :) ) akkor nagyon fáj de ennyi.


Ti híztatok már? poci mikor lesz már látható?

2009. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, és azt elfelejtettem írni, hogy 6 hetesen már volt szívhangja!
2009. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ma fogok menni dokihoz és remélem már sok minden látható és hallható lesz.
2009. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem értem miért szedtek 3x1-et, amikor napi egy van írva a dobozára...
2009. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor olvasd el mégegyszer!Vagy tudod mit..?Inkább a beteg tájékoztatót ajánlanám neked...!!!!
2009. okt. 14. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!