Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nifty , prena tesztről tudtok...

Nifty , prena tesztről tudtok pár szót mondani? Mi a különbség?

Figyelt kérdés

Első kislanyommal nem volt semmi ilyen, csak a szokásos 12 hetes vizsgálat, nem is igazán voltam képben úgy semmivel. Azóta itt is sokat olvasok a gyermekvállalásról, Facebookon is rengeteg anyas csoportban vagyok, ahol persze rám jön a a frász, hogy a sima 12 hetes ultrahang semmit nem ér, úgyhogy úgy döntöttem biztosra szeretnék menni majd a kistesonal.

Mi a különbség a 2 kozott? Pontosan hogy zajlik a vizsgálat maga? Hol érdemes megcsináltatni? Meg igazából bármi, ami eszedbe jut, köszönöm :)



2022. dec. 13. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Mindkettőnek van magyar oldala, olvasd át. A márkanév és némileg az ár a különbség.

Hogy zajlana? Sima vérvétel. Aztán abból szűrik ki a magzati DNS-t, amit vizsgálnak.

2022. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nemrég tettem fel kérdést


Alapvetően mások az árak

A tapasztalatok és a kategóriák sem teljesen azonosak



Egyébként teljesen mindegy melyiket választod

2022. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok különbség van, az ár és az, hogy melyik országba küldik ki a véredet.

Én Niftyn voltam pár hete az Istenhegyi úton. Ha ezt választod, és az UH-ot is ott csináltatod, akkor a kombinált teszt vérvételét ingyen adják. Ami azért jó, mert kapsz egy arányszámot, ami ha jó, bizakodásra ad okot. Nekem nagyon jó volt, így teljesen nyugodtan vártam a Nifty eredményét, ami a beígért 5-7 munkanap helyett 3 munkanap alatt megérkezett. 🙂

2022. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem Prena pluszom volt 180ezer. Én az árban találtam különbséget, a márkában de igazából semmi egyéb nem volt, mindegy melyiket csináltatod.


Hamar meglett nekem az eredmény egy héten belül.

2022. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Prena volt előbb, német, a Nifty pedig kínai. Ennyi a különbség, a technológia ugyanaz, csak a kínaiak gyorsan leutánozták, mint minden mást.
2022. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!