Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák akiknek 3 lányuk van,...

Anyukák akiknek 3 lányuk van, mekkora különbségek voltak a terhes tünetek között?

Figyelt kérdés
2 lányom van. Már a pozi teszt óta voltak tüneteim, mindegyiknél hőemelkedésem volt az első hetekben, szurkáló érzés a méhemben, aztàn jött a hányás, rengeteget hànytam, nagyok sokat fogytam az első trimeszterekben. Aztán most jött a nem tervezett 3. gyerek. Az ég világon semmi tünet azon kívül, hogy 2menszeszem kimaradt.. Természeten nem bànom jobb mint haldokolni, csak így kezdem beleélni magam, hogy talàn fiam lesz az eltérő tünetek miatt.
2022. szept. 19. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hozzám szól a kérdés, de hasonlóan állok a tünetekkel, mint te. Az első két terhességem eléggé hasonlított is egymásra, főleg az első trimeszterben. Most a harmadik terhességem teljesen más, például egyszer sem hánytam eddig (9 hetes vagyok) a többiekkel már nagyon sok hányáson túl is voltam, meg egész napos hányinger mindennap stb.


Igazából 1 fiam és 1 lányom van, szóval tényleg nem lehet a tünetekre adni.

2022. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Ugyan nekem csak 2 lányom van, de ég és föld volt a két terhesség. Egyikkel halálomon voltam fizikailag, de mentálisan maga a zen, másikkal fizikailag semmi tünetem nem volt, de kb a teljes terhesség alatt depresszióztam. A másodiknál én is beleéltem magam, hogy majd fiú lesz, annyira más volt, de a 12. heti genetikai UH-n már látszott, hogy tévedtem :D

Szóval csak ebből kiindulva nem élném bele magam harmadszorra semmibe se.

2022. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Már ez is hatalmas segítség volt, hogy letörjön a szarvam 😅 így jobb, ha mégis fiú legalàbb nagyobb örömér
2022. szept. 19. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pint fordítva voltam. A hányás, rosszullet, fáradékonyság a fiúknál volt (1 fiam van, a másik 15hetesen elment)

Lányomnál pedig az eg világon semmi bajom nem volt.


Ez nagyon nem mérvadó :)

2022. szept. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1,2 terhességnél semmi tünet fiú, lány.

3.4. Mind 2 nél 12.hétig hányinger, émelygés étel undor ott is fiú, lány

2022. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem fiú az első, most is fiút várok, az émelygés mindkettőnél közös volt, de ezen kívül nagyon különbözőek a tünetek.

Azért drukkolok, hogy fiad legyen:)

2022. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!