Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sinsay ruhák méretezése jó?...

A sinsay ruhák méretezése jó? 56-os ruhákat szeretnék rendelni,de sok helyen olvasom hogy nem érdemes sokat beszeretni belőle. Van már pár 56-os H&m-s bodynk, de gondolom 5-6darab nagyon kevés, ezért rendelnék hozzá kB 10dbot az 56-osból.

Figyelt kérdés
Érdemes már most 62 méretet is venni, vagy az rá ér még? Első baba lesz fogalmam sincs hogy csináljam hogy jó legyen
2022. dec. 18. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
A H&M nagyobb egy kicsit, ahogy tapasztaltam, ami ott pl 56, az máshol 62-nek felel meg. Szóval pár darab 56 más márkából érdemes.
2022. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

Kell az 56-os ruha, bizony! Igaz, meg nincs gyerekem, mert most vagyok 30 hetes terhes, de egyelore persze en is ezeket a tanacsokat kaptam sok embertol, hogy nehogy bevasaroljak 56-bol, mert a gyerekre vagy nem lesz jo, vagy kinovi 2 perc alatt.

De akik ezt mondtak, mar legalabb 30 eve babaztak utoljara :D

A baratnom nemreg szult, igaz, hogy minden baba mas, de elmondasa alapjan ok pl 1 honapig hordtak az 56-os meretet. Azert szerintem nem art, ha 1 honapig se log a gyereken a ruha :)


A sinsay-t nem tudom milyen, de a h&m-es 56-os az nagyobb egy szammal, szoval 62-esnek felel meg, ahogy en a tobbi (pl tescos) bodykhoz hasonlitgattam, ugy tunt.

2022. dec. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
A Sinsayesek nekem kicsik voltak. Kisebbek, mint az átlag babaruha. Meg sajnos nagyon nyúlnak, összemennek, kopnak. De arra amúgy tökéletesek, hogy egy hónapig hordja őket egy újszülött. :) Az enyémre kb addig voltak jók. Szerintem vedd meg a 62-eset is, én még a 68-asat is megvettem, és utólag nagyon örültem neki. Most inkább van kedved cuki babaruhákat nézegetni. Ha megszületik a pici, bőven elég feladat lesz méretváltáskor kimosni és behajtogatni őket a szekrénybe. :D
2022. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%
Ha ez segítség, bár nekem mindenből a legkisebb női méret kell, és már többször rendeltem XS-es ruhákat, a mérettáblázat alapján a sinsay-ből, de nekem eddig mindig stimmelt. A H&M nekem is gyakran kicsi, abból a nagyobb méretet szoktam, és a reserved meg nagy, abból még a legkisebb is durva. Ha biztosra akarsz menni eggyel nagyobbat vegyél, maximum tovább jó lesz. Egyébként ha nem passzolna, visszavesznek minden ruhát, és visszaadják a pénzt.
2022. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
H&m egy számmal nagyobb méretezés, abból az 56 inkább 62. Viszont a sinsay pont ellenkezőleg, inkább egy számmal kisebb. Szóval a két márka közt 2 méret különbség lesz. De egy átlag újszülöttnek bizony az első egy hónapban kb kell a 56 ruha, mert a nagyobb megeszi.
2022. dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Most még jobban össze zavarodtam.. Akkor sinsay 56- os kisebb? Akkor abból eleve 62-est rendeljek?
2022. dec. 18. 14:25
 7/17 A kérdező kommentje:
A h&m 56 body nekem nagyon picinek tűnik,van egy 50es szett is hátha pici lesz a baba. De nekem nincs viszonyítási alapom,még ezek az első ruhácskái nem tudom mihez mérni. De rendelek akkor 56 és 62 is 😊
2022. dec. 18. 14:26
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
56-os body-bol 10 darabnal több nem kell és a többi meretbol sem. H and m nagyobb, mint a többi, de ez csak annyit jelent, hogy tovább lesz rá jó az 56-os, nem baj. 50-est nem vettem volna, felesleges.
2022. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 babyboom567 ***** válasza:
29%
6 éves a gyerekem,51 cm és 4kg volt mikor született.Nem hordtuk az 56-os méretet, és az 1es pelust sem.Igen, ha akartam volna bele tudom nyomorgatni, de se nekem se a gyereknek nem volt kényelmes.A kis puha kutacsos fejének, és a köldökcsonkjának sem jó(szerintem),ha egy újszülött/pár hetes babát,olyan ruhába "kényszerítenek",ami "nem lóg rajta".Lesz még 80-90 éve jó méretű ruhát hordani.
2022. dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

De 9-es, nem minden baba egyforma.

Nyilvanvaloan ki az a hulye, aki belekenyszeriti a gyereket kicsi ruhaba? Azert senki nem ennyire idiota szerintem.

De nem is minden baba szuletik 4 kiloval, szoval azert nem art keszulni par darabbal :)

2022. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!