Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sinsay ruhák méretezése jó?...

A sinsay ruhák méretezése jó? 56-os ruhákat szeretnék rendelni,de sok helyen olvasom hogy nem érdemes sokat beszeretni belőle. Van már pár 56-os H&m-s bodynk, de gondolom 5-6darab nagyon kevés, ezért rendelnék hozzá kB 10dbot az 56-osból.

Figyelt kérdés
Érdemes már most 62 méretet is venni, vagy az rá ér még? Első baba lesz fogalmam sincs hogy csináljam hogy jó legyen
2022. dec. 18. 14:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kell mindenből, ennyi.
2022. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én sokat rendeltem a Sinsay-ből a gyerekeknek. Az a tapasztalatom, hogy eggyel nagyobb méret kell. Amikor a fiam 62-es ruhákat hordott, akkor 68-ast kellett rendelnem onnan. A H&M-ből meg jó volt az aktuális méret, vagy még a kisebb is jó volt.
2022. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Akik lepontoznak, írnának tippeket? Ha ennyire okosak vagytok, ne tartsátok magatokban. 🤡
2022. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem inkább 62 es ruhák legyenek mert gyorsan nől a baba

Sinsay rucikat annyira nem ajánlom nyúlnak nagyon pl..

C&a,h&m f&f ruhák elég jók sztem

2022. dec. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Most várom a 3. Babámat, vettem pár db 50es body és rugit is, 56ost is abból azért jóval többet 62est is, és már 68asból is. Még pedig azért mert mindkét fiamra az 50es volt jó az első pár napban,az 56os pl az egyiknél 1 hónapig a másiknál 2 hétig volt jó,62est elég sokáig hordtak. A h&mes ruhák általában nagyobbak 1 számmal de néztem inkább a rugikra nadrágok jellemző a body nem sokkal nagyobb a többi márkánál, sinsayt annyira ismerem hogy pl a 122es pólóra kisebb, mint más márkák 122es mérete,gondolom a babaruháknál is így van.
2022. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A nagyobb ruhába mindenképp bele fog nőni. A túl kicsibe semmiképp se. Ezt gondold végig. Kész. Amúgy meg tök fölösleges előre ràfeszülni, szó szerint bármikor meg tudjátok venni bármelyik méretet, amikor már aktuális és látjàtok, mi kell.
2022. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A 72 centis, 9 kilós lányom 86-os sinsay darabokat hord... H&m-ből most tettem el a 68-as bodykat.
2022. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!