Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok hetek...

16 hetes kismama vagyok hetek ota zöld folyásal küzdök sajnos.. orvosnál voltam kettőnél is de senki nem vizsgált meg mindig csak ki irnak egy kúpot hátha el mulik tőle elsőnek klion kúpot szedtem attol se mult el. Mi teendő van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ki irtak egy más fajtát atol se mult el nem tudom mitővé legyek nem akarom hogy a picinek valami baja legyen

Szerintetek mit tudnék teni hogy el muljon vagy bármi?volt valaki ehez hasonlo helyzetben?



2022. dec. 18. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
addig menni az orvosok után amíg valaki nem hajlandó kenetet venni es kezelni normálisan.
2022. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a Micovag segített

Azt lehet használni terhesen is

Recept nélkül kapható, egy próbát szerintem neked is megér

Nekem is irt ki a doki valami receptre kapható kúpot, az nem hatott

Ez viszont szerencsére gyorsan segitett

2022. dec. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És a micovag helyett előte mit irtak fel ?

És azota miota mult el a zöld folyás?

2022. dec. 19. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Fluomizint irt ki a doki, az nekem nem segített

A micovagot is a doki ajánlotta hogy próbáljam ki

A micovag kb egyből látványos javulást hozott

2022. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És nem is tért vissza?
2022. dec. 19. 17:14
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom a micovagot szedhetem e mar

A 3..doboz gyogyszert irtak fel ma ami hasmenest okoz+tableta de nem merem szedni.. mert nem tudom tenyleg el mulik e vagy csak tömöm magam gyogyszerel ismét..

2022. dec. 19. 17:20
 7/7 anonim ***** válasza:
igazad van, jobb semmit se csinálni csak várni a csodát. vagy a felszálló fertőzést.
2022. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!