Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtti egy két nappal...

Hugicka kérdése:

Szülés előtti egy két nappal volt valami különleges érzése ? 38hetes kismama vagyok hátfájás/derékfájás, pocak keményedés pluszban türelmetlenség és ingerlékenység 36hét óta cg:2222 Valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

2022. dec. 15. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ó, hasonló tünetek még egy hónapig eltartottak nekem :) Bárcsak tudtam volna előre, akkor nem lettem volna annyira ideges talán, hogy már mindjárt, már mindjárt... Nagyjából mindkét gyerekkel a 38. hétre telt be a poharam, és már nagyon akartam szülni. Persze ez nem befolyásolta azt, hogy meddig tart, de magamat kicsináltam vele. Utólag azt javasolnám magamnak, hogy foglalkozzak mással, amennyire csak tudok, vegyek akár napi több zuhanyt, hallgassak zenét, nézzek filmet, vagy olvassak, akármit, csak ne ezen kattogjak és menjek mások agyára a feszkómmal :) Kitartás, akármi is lesz, még idén biztosan megszületik :)
2022. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék ezen agyalni. Sőt elég tevékeny is vagyok de hajnalban arra kelni, hogy újra ki akarom vasalni a baba ruháit, meg újra pakolni a szobájában.

Savam van, a babám nem volt ma annyira aktív inkább csak kemény volt a pocakom.

2022. dec. 15. 22:24
 3/11 anonim ***** válasza:

38 hetesen már bőven voltak ezek.

41+4-re szültem, akkor se magától indult be.

2022. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Semmi, még mikor órák óta szivárgott a magzatvíz és bementem a kórházba is azt hittem, hogy haza fognak küldeni, mert biztos nem szülök még

(38+5 volt)

2022. dec. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pakoltam, főztem, hetek óta fáradt voltam, sok volt a savam és nagyon akartam már szülni, de semmi. Aztán random délután fél5kor meg le kellett ülnöm, olyan fájásaim lettek a semmiből. 1 órán belül már tudtam, hogy beindult, de aznap sem volt más, mint akármelyik másik.
2022. dec. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kíváncsian várakozom továbbra is 😊 egyszer csak jön a babó.


Szivárgott a magzatvíz? Miért gondoltad hogy haza küldenek???

2022. dec. 16. 06:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Amit felsoroltál az nálam fenn áll már hetek óta, és még mindig nem született meg a babám🫣


40+5

2022. dec. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A pocakotok leereszkedett?

Arcotokon változás ?

2022. dec. 16. 08:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Elsőnél semmi különleges .Ugyan félidőtől mindenórásnak hittek, hasam nem tudott lejjebb menni, mert eleve lent volt, mivel alacsony vagyok. Arcom nem változott. Jóslóim 36-tól voltak elég durván. 38+4-en hajnalban víz placcs.

Másodiknál folyást észleltem, magzatvízre gyanakodtam, reggel tesztelték, du. 3-ra volt eredmény, addigra beindult. 38+0.

2022. dec. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Érdekes amiket leírtatok.


Köszönöm ezeket a tapasztalatokat amiket megosztottatok.


Első baba ezért vannak bennem ilyen bizonytalanságok.

Illetve tapasztalok érdekes dolgokat magamon amik eddig nem voltak jellemzőek.

Pl: köldök körüli érdekes érzés, a felső has fal égő feszülése

2022. dec. 16. 10:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!