Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zöld folyás ellen? SOS

Zöld folyás ellen? SOS

Figyelt kérdés
Sziasztok. Január 3-án voltam legutóbb nőgyógyász mellett és mivel november és december körül is volt már zöld folyásom, levette a törletet is, vizelet is, vér, és az eredmény alapján egy kis baktérium volt az oka, felírt Macmiror Complex kenőcsöt, előtte pedig Gynoflort kellett használnom de az nem segített sokat, úgyhogy a kenőcsöt használtam ami valamennyire segített is viszont azt csak addig szabad használni amíg el nem fogy szóval körülbelül ilyen egy hétig tartott a használata. Január 3.-án szintén levette a törletet, vizelet, vér és már minden rendben volt, semmilyen baktérium nem volt jelen, de rá 2-3 napra megint elkezdődött a zöld folyás de csak törléskor van jelen, eddig is csak akkor volt jelen és nem sok van belőle, vannak olyan napok amióta nincs is zöld folyás, csak úgy néha-néha. Szerintetek mit tegyek? Nagyon félek hogy ettől bármi baj lehet hogy azóta nem használtam rá semmit viszont az eredmény alapján nem értem akkor hogy lehetett minden rendben. Holnap megyek ultrahangra, esetleg ott megemlíthetném és hátha mondanak valamit? Köszönöm előre is a válaszokat.

2022. dec. 19. 08:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és holnap leszek 19 hetes terhes.
2022. dec. 19. 08:43
 2/11 A kérdező kommentje:
Vannak olyan napok amikor* ezt elírtam :)
2022. dec. 19. 08:47
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Na most nem értelek. Januárban voltál utoljára nőgyógyásznál és 19 hetes terhes vagy?!?!?!


Terhesen zöld folyással dokihoz, amilyen hamar csak tudsz.

2022. dec. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Basszus, bocsánat, a billentyűzetem néha teljesen mást ír. Kijavítom: december 3.-án voltam legutóbb nőgyógyász mellett és október-november körül lett zöld folyásom. Holnap ultrahangon akkor szerintem megkérdezem hogy recept nélkül mit lehet venni rá, legközelebb már csak januárban megyek nőgyógyászhoz.
2022. dec. 19. 08:55
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

"Január 3-án voltam legutóbb nőgyógyász mellett"


Most mi ez a katyvasz? 19 hetes terhes vagy, és még nem látott nőgyógyász? Vagy mi van?

2022. dec. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De, látott persze, kijavítottam már, nem is figyeltem hogy a billentyűzet teljesen más hónapot írt mert siettem a kérdés leírásával az aggódás miatt. És igen, 19 hetes leszek holnap :)
2022. dec. 19. 09:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne mellé menj a nőgyógyásznak hanem be a rendelőjébe és akkor meg tud vizsgálni.

Én se értem az egészet, de ha bármilyen panaszod van menj el a nőgyógyászhoz és beszélj vele. Esetleg menj másikhoz ha nem voltál megelégedve vele.

2022. dec. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Recept nélkül semmit, terhes vagy, basszus, ne otthon akarj már kísérletezni, atyaég. Emeld fel a telefont és kérj időpontot mielőbbre a dokihoz, ez nem játék. Mondd el a telefonban a terhességet és a problémát is, akkor biztosan kapni fogsz időpontot.
2022. dec. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Ja, mert a telefon a decembert csak úgy elgépeli januárnak 🤦‍♀️🤣


Most komolyan itt keresel megoldást?

Terhes vagy. Akar a gyereked élete a tét. Nem az a megoldás, hogy kipötyőgünk egy kérdést a gyakorira, mert ha a Marikának bejött amit tanácsolt, akkor neked is befog.

Orvos....


Ne legyél már ennyire felelőtlen

2022. dec. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A zöld folyás sajnos nem játék. Kezeltetted már, de attól még visszatérhet a probléma. Szólj az orvosnak, hogy megint ez van, mi a teendő. Ő pontosíthatja esetleg, hogy a TE esetedben mi számít gondnak, és mi nem. Kérdezd meg mi az az állapot, amikor még nem kell fejvesztve hívnod, hogy baj van, és mi az az eset, amikor már igen. Személyre szabott tanácsot itt nem tudunk adni.
2022. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!