Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29.hétben járok,de már most...

29.hétben járok,de már most fáj a derekam,hátam ha sokat ülök vagy fekszek.elég nagy már a pocakom is. Úgy érzem néha,hogy nemsokára szülök 😄 és azt szoktam gondolni,lehet hamarabb érkezik majd a baba. Más is érzett igy? És be jött? Első baba lesz.

Figyelt kérdés
Csak érdekelnek a vélemények. Nem állítom hogy hamar fog érkezni, nemis szeretném ha koraszülés lenne, de mindenki aki lát,azthiszi 1 hónapon belül szülök.
2022. dec. 19. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A derekad fájni fog innentől valószínű mindig is :)

Neked biztos jobban nyomja az idegeket a baba :) Reméljük nem szülsz hamarabb meg van időd :)

Pihenj sokat feküdj meg sétálj ha van kedved.Fontos a mozgás!:)

2022. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen mozgok is. Napi séta is megvan a boltig meg vissza. Házi munkát ugyan úgy ellátom,igaz többet pihenek közbe.
2022. dec. 19. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Tornázz, vannak a youtubeon is kismamatornák, azok jók derék és hátfájásra, vagy ha van a közeledben akkor járj el kismamatornára.
2022. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első babámat várom és az a durva hogy már első trimeszterben is fájt a derekam de hogy mitől a jó ég tudja 😄 bár akkor nem volt vészes most vagyok S 20. Hétben és egyre inkább érzem. Úgy tűnik engem ez végig kísér.
2022. dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tágul a medence csont :) készül a szülésre
2022. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!