Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7. héten megszűnő émelygés?

7. héten megszűnő émelygés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 7+3 napos terhes vagyok, első baba. Eddig elég rosszul voltam, mar 5+1nél hánytam es azóta mindennap émelyegtem. Most viszont 2 napja semmi, a mellfàjdalom, a fáradékonyság és a gyakori vizelés maradt, de az émelygés hányás teljesen megszűnt, sőt inkább rákívánok ételekre. Nagyon félek, hogy ez azt jelenti, valami baj van. A környezetemben több barátnőm babája is missed ab.ként elment, és valószínűleg akkortájt, amikor az ő tüneteik is megszűntek. Dokihoz csak 2 hét múlva megyek következő uhra. 6 hetesen voltam először, akkor 4mm volt az embrió és volt szívhang is. Tudom, hogy ti nem tudjátok megmondani, hogy mi a helyzet, de szívesen olvasnék olyanokról, akiknek hasonlóan megszunt a hányinger és émelygés, viszont minden rendben volt. Eddig csak az ellenpéldával találkoztam.
2022. dec. 20. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem jelent az égvilágon semmit. A tünetek jönnek-mennek.
2022. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2022. dec. 20. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az elején én is paráztam, de 2 nap múlva vissza is tért véres epés hányással,stb...


A tünetek változóak, jönnek-mennek. Ne aggódj, próbálj a picire gondolni, pozitív dolgokat.


Üdv,egy 24 hetes kismama.

2022. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nekem is visszajött mára, egész délelőtt minden kijött belőlem.....asszem már nem fogok emiatt aggódni innentől kezdve.
2022. dec. 22. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!