Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kb 6 hetes terhesen egyik...

Ha kb 6 hetes terhesen egyik napról a másikra megszűnik az eddig folyamatos émelygés, minden esetben gondot jelenthet?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy van akinek egyáltalán nincs hányingere,de majdnem mindenhol azt olvasom,hogy ha ilyen korán abbamarad,az nem jó..kb 2 hete vannak érőteljes terhességi tüneteim,egy hete pozi teszt,dokihoz 2 hét múlva van időpontom. Ő egyébként azt mondta,ne menjek előbb,csak ha vérzek vagy görcsölök is. Második baba egyébként,az elsőnél 6 hetesen kezdődött az émelygés és kitartott a 14. hétig.
2016. nov. 15. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd, én most 7 hetes vagyok és kb 1 hete kezdődött a hányinger naponta 1-2 óra volt amit nem bántam, hogy csak ennyi. Tegnap meg egyáltalán nem volt, mintha elvágták volna. Erre ma egész nap hányingerem van szünet nélkül. Szóval még neked is lehet bőven!

Első babámnál egyébként 8 hetesen elmúlt és nem volt semmi baj.

2016. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak aggódom..egyrészt hogy minden oké legyen vele,másrészt ha netán mégis gond van,akkor ez a két hét nekem nagyon hosszúnak tűnik ebben az állapotban..
2016. nov. 15. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!