Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az én drága magzatom már 4....

Az én drága magzatom már 4. nap a méhszájamat birizgálja?

Figyelt kérdés

És ilyen fura kotorászó érzés van tőle a hüvelyemben.

Egy idő után a szeméremcsont mögött fáj a hasam.

Ennyitől nem nyílik ki a méhszáj, ugye?


2022. dec. 24. 19:06
 1/5 A kérdező kommentje:
24 hkm vagyok, azt elfelejtettem.
2022. dec. 24. 19:08
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nyugi, nem nyílik ettől a méhszáj.


Hát megesik :D

2022. dec. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle, de készülj fel, mert idővel lehet sokkal rosszabb lesz. Enyém olyan érzés, mintha már sokszor ki is nyúlna belőlem. 38 hetes vagyok.
2022. dec. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jujj amikor fejeli a méhszájat,rúgja a bordád és a gerincet, mindenzt jó intenzíven készülj :-) de nem ezektől nyílik a méhszáj
2022. dec. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma nézték pont,most vagyunk 39+1,nyitva van már 1-1 ujjnyira a külső,meg a középső méhszáj,a belső még zárt.Én is tökre úgy érzem néha,hogy mindjárt kiesik belőlem,de még nem 😅.Szóval normális dolog,ha úgy fekszik,ennyitől nem fog kinyílni valószínűleg a belső ennyi hetesen.Nálam második baba most amúgy,szóval már könnyebben is nyílnak a dolgok,a külső már a 36. héten nyitva volt például.
2022. dec. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!