Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten nem túl drága...

Budapesten nem túl drága fogadott orvos?

Figyelt kérdés

6 hetes vagyok, első vizsgálatokra még sztk alapon megyek, de azért jó lenne pár hét múlva egy fogadott orvos(3. császár lenne majd)

Hálás lennék tippekért jó ár-érték arányban. 10-12 ezer/rendelésre gondoltam+szülés 120e környékén.

Köszönöm.


2019. dec. 19. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Budapesten necces ár..


/az enyém 20e kért már tavaly... de a szülésre nem mind összeget/


Ez az ár "vidéki"

Közben elköltöztünk, itt 10-14 a doki..

Szülés 80-110e

2019. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Auu, 5 éve szültem, akkor 15e/alkalom volt, de úgy éreztem, nem éri meg. Ugyanúgy 3 perc alatt lerendezett mint az sztk-ban, ezért nem akartam most hozzá menni. Akkor ő még a drágábbak közé tartozott. Ennyire felmentek az árak?
2019. dec. 19. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 3 éve és most is 12e/alkalom járok terhes gondozásra. A szülésre mondott konkrét összeget, anno 80-at kapott, most még nem tudjuk. Nem minden orvos szívja a véred.
2019. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha valaki írna doki nevet, kerületet akár privátban is, megköszönöm.
2019. dec. 19. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:

3,5 éve jártunk ilyen áron Pesten és az már akkor is olcsónak számított. 2 éve a másik gyereknél drágább volt, azóta pedig még emelkedtek az árak.

De ha tudsz ilyen olcsót (és jót!) szólj, hátha hoz a gólya még egy harmadik babát is nekünk.

2019. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva kacérkodom a gondolattal, hogy nem fogadok orvost, mert most ujították fel itt az sztk-t, a nőgyógyáyzatot különösen, új gépek, stb.

Nekem az előző két terhességnél sok pluszt nem adott a fogadott doki azon túl, hogy a végén volt kivel lebeszélni hogy mikor-hol-hogyan legyen és tudtam, ha eljön a nap, ott lesz. Egyébként soha nem volt gond, nem hívtam fel soha semmivel, szerintem a nevem se tudta....csak hát így a harmadik császár előtt ezt nem merem meghúzni, fene tudja...

2019. dec. 19. 22:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha van jó doki, akkor ne fogadj.


Első alkalommal azért fogadtam, mertt "muszáj" volt.

Nem tudtam megoldani a helyi oep-es rendelest.

Így pedig szülhettem a Szt. imrében... / ott dolgoztam a közelében/


Most pedig a kórház, ahova tartozom nem engedi az orvos fogadását, a Szt. imre sajnos kiesik..bondozást nem tudnám megoldani, ha szülesre még oda is tudnék menni.



Egyelőre nem bantam meg, hogy nincs orvosom. Mármint akihez járok már nem praktizál kórházban, nem vezet szüléseket, de tapasztalt doki, jó gépekkel, a helyi sztk-ban.



Ha jó a kórház, ahova tartozol,és nem mennél máshova, akkor én sem fogadnék.


1. Vagyok

2019. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!