Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33+4h kismama vagyok. 4 napja...

33+4h kismama vagyok. 4 napja nagyon gyengén érzem a kislányom mozgását. Eddig erős volt, főleg ha feküdtem mindig mozgott, kidudorodott a hasam de ez pár napja megszűnt. Normális lehet? Nincs már annyi helye hogy sokat mozogjon?

Figyelt kérdés
2022. dec. 27. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nézesd meg, hogy megnyugodj. Nekem 29 hetes koromtól mondta az orvosom, ha szokatlanul keveset mozogna, menjek kórházba.
2022. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Front van. Én nem csodálkozom.

Nekem napokig szó szerint meg sem mozdultak, ha szél volt

2022. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

A gyenge mozgás is mozgás.

Vannak ilyen napok, nekem is volt ilyen, volt, hogy már készültem a kórházba, de aztán végül mégis éreztem nagyon enyhén.

2022. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma Írtam én is ki ugyanezt a kérdést, akkor nem vagyok egyedül. Az én aktív kis babám is vissza vett és alig mozdul
2022. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Biztos, csak én aggódom túl.

A csuklást minimum napi 2 x mindig érzem, 1-1 alkalommal rúg egy erőset aztán órákig semmi De megnyugtattatok! Orvosnál jártam ez miatt már, kétszer is, annyit mondott elég napi 5-6 mozgást érezzek.

2022. dec. 27. 17:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Már nagyon kicsi helye van , már szinte csak nyujtozkodni tud, rugdalni nem nagyon. És aznis lehet, hogy máshogy fekszik mint eddig. Ha érzed mocorogni csak gyengén az nem baj. Akkor lenne baj, ha egyáltalán nem éreznéd 24 órán belül.
2022. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!