Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzat sulyat csak nagy uhn...

Magzat sulyat csak nagy uhn tudjak meg mondani?vagy a nogyogyasz terhes gondozason is meg tudja mondani?

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhesgondozáson is volt majdnem mindig uh, de csak uh alapján mondott súlyt. Először azt, hogy hatalmas baba, aztán túl kicsi, aztán "hát megnézem, hogy maga ezt hogy fogja megszülni". Végül 2940 grammal született. Uh-on becsülnek, de nem feltétlen informatív.
2022. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Nem tudom, mit takar pontosan a nagy uh, de hossz alapján kalkulálják a súlyt, úgyhogy kettőt kattint a nőgyógyász és már mondja is a súlyt. Semmi bonyolult.
2022. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 1 helyre kellett járnom. Mi az a nagy uh?
2022. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ultrahangon mért adatokból kalkulálják ki a vélt súlyt, szóval ha van uh, van becsült súly is.
2022. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ultrahangon a magasság alapján becsül egy átlag súlyt a gép, de sokszor nagyon mellé lőnek, hiszen két ugyanolyan magasságú felnőtt sem feltétlenül azonos súlyú. Kívülről, ránézésre, tapintásra biztos nem lehet megmondani. :)
2022. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a magasságból számolnak, hanem haskörforgat, fejátmérő, combcsonthossz, stb.
2022. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!