Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30+3hetes vagyok,reggeltől...

30+3hetes vagyok,reggeltől keményedik a hasam, feszítő érzés van lent,Magnerot fél szem volt itthon, bevettem de nem jobb.. Mit lehet ezzel tenni? Köhögésre is feszül, húzódik. Menjek orvoshoz vagy várjak még? Ülve is rossz, fekve is.

Figyelt kérdés
Lent a bugyi vonal körül érzem nagyon a feszülést.
2023. jan. 1. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Vegyél magneziumot vagy igyál meg 1 deci vörösbort.

Sanszos ,hogy front van és fél magnéziummal semmire se mész!

2023. jan. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél Magnerot édeskevés. Napi hármat (3x500 mg) kell szednem a keményedésre. Vegyél be egy egészet.
2023. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs itthon több Sajnos és nincs is nyitva a patika sem
2023. jan. 1. 13:53
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Fél szem volt összesen otthon? Hát akkor elmennék ügyeletes patikába, mert ez így gáz. Az segíthetne, de így még azt sem fogod megtudni, segítene-e, mert be sem tudod szedni.

De akkor, ha már utazol úgyis, nem is ártana bemenni a nőgyógyászati ügyeletre a biztonság kedvéért.

2023. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legalább 3x1 kell naponta,nekem már a 26 hét körül azt mondták és mindig veszek időben.
2023. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Magnerot, én napi 3x2 szedtem a 30. hétig, nem volt keményedésem. Amióta abba hagytam megint jöttek a feszülések/ görcsök, most 3x1 szedek

34+4 hkm

2023. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Rendeződött a dolog? Bár, gondolom nem lett belőle baj. De, h lehet, h fél szem Magnerot volt otthon? Feleket vettél be? A másik, h tudtad, h szükséged lesz rá, és nincs biztosítva? Minden hátsó szándék nélkül kérdezem 😊 Merő kíváncsiság…
2023. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mivel a kérdést január 1.én tettem fel, így azért nem volt otthon mert be szedtem és zárva volt minden újévkor. És igen az utolsó pillanatban jutott eszembe hogy nem vettem magnéziumot és amikor eszembe jutott már zárva volt minden. Azóta rendeződött, de még élő fordul,csak már van Magnerot itthon bőven.
2023. jan. 14. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!