Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7,9 éhgyomri vércukor. Nem...

7,9 éhgyomri vércukor. Nem itattak cukros vizet, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Nagyon meg vagyok ijedve. Túlsúlyos vagyok. Azt mondták reggelizzek, másfél óra múlva mérnek még egyszer.


Mi fog következni? Nagyon féltem a kisbabám. Valaki volt hasonló helyzetben?


2023. jan. 3. 09:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

a terhesség végéig tartó diéta és rendszeres orvosi kontroll fog következni. napi többször kell mérned a cukrod, napi 5x étkezni max 160 gr diétával.

vagy betartod vagy nem. de ha nagyon félted a kisbabád akkor javaslom betartani.

2023. jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mindenképp be kell tartani. Köszönöm
2023. jan. 3. 09:11
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Ez startból GDM. Diabetikushoz menj, gyanús, hogy inzulint is fel fog írni, ez nagyondurván magas éhgyomri érték.
2023. jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Igen, alighanem inzulinos leszel. Dieta, inzulin. Magas rizikójú kismamának fogsz számítani. Sokan félnek attól, hogy ez automatikusan császár, de ez nem igaz. Viszont így is lehet, hogy nagyon nagy lesz a baba.
2023. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Diabetológián segítenek beállítani a cukrodat. Jó esély van arra, hogy ez megoldható diétával. Inkább az a probléma, hogy valószínűleg eddig is magas volt.
2023. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Nagyon magam alatt vagyok... Ez nekem most egy nagyon nagy kudarc...


Holnap megyek egy dietetikus hölgyhöz, aki eligazít, mit egyek, s mérnem kell majd a vércukor szintem. Ha 1 héten keresztül magasak lesznek az értékek, akkor kell mennem a megyei kórházba. Ott gondolom majd befektetnek, amíg be nem állítják.


Remélem erre nem kerül sor. :(

2023. jan. 3. 11:14
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell kórházba befeküdni. Viszont diaetológiára mindenképp kellene menned, nem elég egy dietetkus.
2023. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is cukros voltam.ha gondolod tudok segíteni
2023. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 7,1 volt. Legyintettek, hataertek,nem csináltam,mertem semmit utana. A 34. heten rakerdeztem meg egyszer a foorvosnal, ugyanis nyitott mehszajjal fekudtem bent, hessegetett, hogy ezzel mar nem foglalkozunk amugy sem ilyenkor, nem erdekes.
2023. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Nah elküldte. Lemaradt a vege. Szoval erdekes az orvosok kulonbozo hozzaallasa.
2023. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!