Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon elkeseredtem. A terh....

Nagyon elkeseredtem. A terh. Vércukor vizsg. Eredménye 8.8 lett.160g-os diétát mondott a dokim. Nagy a baj? Mire számíthatok? 25 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Nem értem, így sem eszek szinte semmit, tésztát és kenyeret max heti 1szer, sok gyümölcsöt ettem és mégis magas lett a cukrom. Nagyon el vagyok keseredve.
2009. jún. 23. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia!Semmi baj!Ne legyél elkeseredve.Nagyo sok kismami van így.Pl a nővérem is.A szülés után ez elmúlik és sem Neked sem a babának nem lesz semmi baja!Mindössze tartod azt a diétát és ennyi.A nővérem még fogyott is tőlle.Szóval nyugi semmi vész nincs.:)
2009. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja és 165cm magas vagyok, 60 kilóval kezdtem a terhességet és most 5.5 kilóval vagyok több. Még nem is híztam sokat. Most meg itt sírok..
2009. jún. 23. 11:32
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat. Ennyinek mindenképp lennie kell vagy lehet 160g-nál kevesebb is a szénhidrát? Remélem minden rendben lesz.
2009. jún. 23. 11:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Ismét én.

Ne sírj e terhességi cukor alkat kérdése.valaki olyan mint Te és semmi baja.Valakinek meg kijön.Ez nem a világvége és mint mondtam a szülés után úgyis elmúlik.Nagyon sokan vannak így hidd el.Gondolj a babádra és nyugi!Én most várom a 3. babámat és Nekem pl.az AFP nem lett jó amivel eddig nem volt baj.Azt mondták DOWN kóros a babám.Pár hét idegeskedés után kiderűlt hogy semmi baja.Csak egy rossz eredmény ennyi.Te is gondold így és ne idegeskedj.Minden terhesség más és más.

2009. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Megint...

A nővéremnek 150 g volt!

2009. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy. Köszönöm. Mostmár megnyugodtam, megnéztem mit ehetek, szerencsére tojást lehet, és halat is amit sokat szoktam, és görögdinnyét is abban is kevesebb a ch tartalom. Mostanában amúgy is ezeken élek.


Akkor Neked is kijutott az aggódásból, de szerencsére minden rendben. Ez a baj az AFP-vel, elavult, és csak rémisztgeti a kismamákat.

Nagyon boldog, nyugodt babavárást!

2009. jún. 23. 12:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is terhességi cukrom van:(! 180 gros diétám van! Nem a legjobb de bele lehet szokni! Már 6 hete csinálom. Várom a végét.Amúgy nem függ össze a súlyoddal a cukor vannak nagyon vékony kismamák és még is cukissak. Egy előny azért van a dolognak,nem fogsz hízni már semmit! Nagyon sok kajáról nem is gondolnád hogy viszi fel a cukort! A lisz krumpli rizs jobban viszi fel valakinek mint az édesség vagy a gyümi.Gyümiből sem mindegy mit eszel és mennyit! Pl: Görögdinnye, szőlő,banán abszolút kilőve sajna! Kitartást a diétádhoz! Üdv: 32+3 km
2009. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok! Most olvastam csak hogy görögdinnyézel. Igaz hogy kevés a ch benne de NEM SZABD enni sajnos!! Mert kevés a ch az igaz de teli van cukorral.Majd kérdezz csak rá a dietetikusodtól!!! Lehet épp a dinnye miatt lett sok :(!
2009. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szia. El tudnád nekem küldeni az étrendet amit Te csinálsz? ani_ka@citromail.hu

Kár hogy nem lehet görögdinnyét enni. :( Akkor melyik gyümit lehet? De igaz, legalább nem fogok hízni. Ez az egy előnye van...

2009. jún. 23. 12:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Küldöm nemsoká!! :)
2009. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!