Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Extrém fáradtság terhesség...

Extrém fáradtság terhesség alatt normális?

Figyelt kérdés
Mióta terhes vagyok, néha rámtör a fáradtság, és olyankor nagyon gyengének érzem a testemet, nem érzek erőt, hogy felkeljek az ágyból és van, hogy el is alszom. Pl. volt, hogy délelőtt a férjem játszott a fiunkkal, én meg közben elaludtam a kanapén. Vagy délután felébredt a fiam, bebújtam mellé az ágyba, és hirtelen annyira fáradtnak éreztem magamat, hogy nem tudtam onnan felkelni és elaludtam. Reggel mondjuk nagyon korán kelünk, de olyankor is órák kellenek, mire összeszedem magamat. Sosem éreztem ilyesmit. Mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy a kávé gondolatától is hányingerem van az elmúlt hónapokban.

2023. jan. 2. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen belefér. Terhesség alatti vérvételnél néztek vasat? Sok kismama vashiányos.
2023. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó volt a vasam.
2023. jan. 2. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jó a vasam, mégis időnként borzalmasan fáradt vagyok. Az orvosom szerint ez normális.
2023. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezzel kínlódok, közben meg itt van a 2 éves kisfiam. Nagyon nehéz. Nekem is tök jó a vasam, szép a vérképem, megis. A testünk követelné a pihenést, csak hát gyerek és haztartás mellett baromi nehéz eleget pihenni. Kitartás! 32hkm
2023. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt mondjál az első trimeszterben normális
2023. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!