Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt 34 vagy több hetes...

Van itt 34 vagy több hetes kismama aki egyedül csinálja a takarítást?

Figyelt kérdés
Én 34+2 hetes vagyok, és elég nehezen bírom, négykézláb elég nehéz felmosnom, meg felkelnem! Nincs aki segítsen! Ti hogy oldjátok meg a dolgokat?
2010. okt. 2. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Én még csak 30 hetes vagyok, de nekem is nagyon nehezemre esik szinte minden, főleg a gugolásból felállás az ami alig megy. A kisfiammal is sokat kell foglalkoznom, de muszály megcsinálni a férjem estig dolgozik, nincs aki megcsinálja. De hamarosan vége, türelem!
2010. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én még szülés előtt is simán megcsináltam mindent. Ha elfáradtam lepihentem, folytattam később. Nem volt nekem sem segítségem. Ráadásul akkor volt a nagyobb fiam 20 hónapos.
2010. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is megcsináltam még szülés elötti nap is mindent amit kellett!

aznap amikor szülni mentem nagytakarítást csináltam...igaz nem számitottam rá hogy mennünk kell mert 3nappal elöbb jött a fiam!

2010. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vegyél felmosófát, terhesség nélkül se mosnék fel négykézláb.
2010. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem csinálok egyszerre sokat, egyik nap letörlöm a port, másik nap porszívózok/felmosok, harmadik nap fürdőt sikálok...

Miért mosol négykézláb fel egyébként? Vannak nagyon jó felmosók (nem szöszölős gagyik) amivel pikk-pakk meg van szösz nélkül a felmosás.

2010. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor nem vagyok egyedül! Remélem nem nyomom vele össze a babát, de hát nem volna szabad, mert akkor semmit sem lehetne csinálni! Csak hát annyi hogy kicsit nehézkesen megy minden, de majd csak kibújik a kismanó, és minden a régi lesz! Boldog babavárást mkinek!
2010. okt. 2. 14:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt a négykézláb felmosást nem igazán értem. Nincs felmosófád? Vagy félreértünk valamit?

37 hetes vagyok, van egy 22 hósom is, hetente 3-szor porszívózok, hetente 1-szer felmosok, vásárolok naponta, főzök, pakolok, mosok, teregetek, hát nem mondom, hogy jól esik mindezt csinálni, de muszáj. Én a férjemnek nem engedek semmi házimunkát, neki legyen elég az, hogy dolgozik, és este jön haza.

2010. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is mindent meg tudok szerencsére csinálni. Felmosni én sem négykézláb szoktam. Viszont a héten négykézláb súroltam a fürdőszoba padlót. Hamarabb elfáradok, de kis pihenés után tudom folytatni. A derekam is kegyetlenül fáj, de bírom. Mosogatok, vasalok, felmosok, porszívó,mMinden nap főzök, a héten ablakot is pucoltam. Szóval mindent ugyanúgy, mint azelőtt. Soha nem kértem segítséget a páromtól, mindig büszkeségi kérdést csináltam belőle :-D

37 hetes

2010. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyancsak 37 hetes, első babás vagyok. mindent megcsinálok, bár anyósom meg még sokan eléggé csodálkoznak, hogy bírom, de szerencsére minden gond nélkül ellátom a háztartás. meg úgy vagyok vele, hogy nem is szabad magam elhagyni, mert szerintem annak aki végig mozogja az utolsó heteket is, könnyebben megy majd a szülés is, mint aki végig fekszi.
2010. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én még csak 22 hetes vagyok, de van egy 7 és fél hós kisfiam és mindent meg tudok csinálni....szerencsére...:-) Egyáltalán nincs segítségem és háááááát én is leszek 34 és még több terhes...ez első kisfiammal is tudtam mindent csinálni, de azért így már nehezebb lesz, hogy kisbaba és még a házimunka főzés mosás takarítás...:-( De túl leszünk mindenen és a végére egy újabb gyönyörű babát tarthatok a kezemben....:-) és már négy tagú lesz a családom....:-)

Szép és nyugodt babavárást kívánok mindenkinek! :-)

2010. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!