Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama itt aki...

Van olyan kismama itt aki egyedül fogja nevelni a babáját?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Van. Miért?
2010. dec. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, sajnos. Miért?
2010. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én gyermekem apja még nem tudja eldönteni,vállalja-e!!Ezt persze elég viccesnek tartom!!!Nem most kéne ezen gondolkodni!A másik meg az,hogy ha már gondolkodik rajta,úgy nem is szeretném,hogy vállalja!!nálad mi újság?
2010. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok!

Bocsánat!!Nálatok mi újság

2010. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nálam ?még igazából én se tudom de nagyon sok minden megváltozott úgy érzem nem szeret engem se a kicsinket ,meg sokszor jön azzal h elhagy és soha többet ne is keressem ,olyan rossz így !amióta terhes vagyok olyan csúnyán bánik velem ..Te hány hetes kismama vagy?én 19
2010. dec. 16. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
szia én 17hetes vagyok!nem lehet,hogy csak te érzed úgy,hogy nem szeret?Tudod a hormonok miatt?!!Ezeket a fenyegetéseket mikor mondja?Tudod soxor mondunk olyat mérgünkben amit nem gondolunk komolyan!Nehogy félre értsd nem akarom őt védeni csak próbállak megnyugtatni,mert tudod nem szabad idegeskedni!!
2010. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.


Nem tudják mit vesztenek.Nekem a párom úgy néz ki inkább a munkáját és az anyukáját választja helyettünk. (28éves)

Csak gratulálni tudok az ilyen pasiknak. De fel a fejjel csajok, egyedül is meg tudjuk csinálni, nem lesz könnyű, de cserébe "kapunk" valakit aki mindig velünk lesz és aki mindennél fontosabb lesz számunkra. És neki meg mi leszünk a legfontosabbak. Mi nem veszítünk csak ők!!!!

2010. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!