Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátnőtök/közeli ismerősötö...

A barátnőtök/közeli ismerősötök megsimizte a hasatokat?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy idegeneknek nem (igazán) szabad megengedni a pocaksimogatást, de szerintem a baba máshogy is reagálna rá :)
2023. jan. 4. 20:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Férjemen kivül senki nem simogatta a hasam. Nem is engedtem volna.
2023. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem simigatta senki a hasam a férjemen kívül, nekem ez tök fura. Miért kell más hasát simogatni?
2023. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

Volt, aki megkérdezte, de csak közeli ismerős. Akkorákat rúgott egészen pici korától fogva, hogy nem lehetett nem azt nézni, úgyhogy néhányan jöttek babasimogatóba. Nekem jól esett, hogy szeretik a babám, úgyhogy engedtem, nem lett belőle semmi baj.

Nem tudom, hogy mit értesz pontosan a máshogy reagálna alatt, de képzeld, az én babám, még szinte nem is látszott a hasam, de amint a férjem a hasamra tette a kezét, azonnal abbahagyta a mozgást. 10-ből 10-szer. :D Bárki más simizhette. Most igazi apuci pici lánya, imádják egymást.

2023. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Nem simizte, hanem rátette a kezét, hogy hogy rúgdos.

Közeli rokonok és barátok.

2023. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

"idegeneknek nem (igazán) szabad megengedni"

Annak engeded meg akinek akarod. Ez úgy van hogy nem illik tapogatni kérdés nélkül ismerős kismama hasát sem.

2023. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Ha neked belefér, engedd, abszolút rajtad áll. Nekem intim részem, hiába ott a baba, az az én hasam. Semelyik testrészemet nem fogdoshatja se rokon, se haver...
2023. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
A közeli családtagok, barátok ismernek engem, meg se kérdezték, hogy szabad-e, tudták, hogy nincs taperolás. Egy-két kivételt talán tettem, de alapvetően nem engedtem, hogy a férjemen kívül bárki hozzám érjen. Ugyanis akárhogy is nézzük, igazából nem a babát simogatja ilyenkor senki, hanem engem, én meg elég szigorúan szelektálom, mikor és ki érhet hozzám.
2023. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a férjem és a hugom. A hugommal nagyon nagyon szoros a kapcsolatunk, ezért egyáltalán nem zavar, amikor mutatja a kezével, hogy "gyere ide babykeeeee" és már jön is és olyan csodálattal nyúl oda, és ha érzi a mozgást, könnyes szemekkel néz rám. Nagyon szereti már most. Ha anyukám vagy más közeli rokon meg akarná fogni, nem zavarna. Azonban ha nem közeli rokon, vagy barát, ismerős akarná, nem hagynám. Hiszen az a saját hasam. 😅
2023. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Én nem is értem ezt a pocaksimit. Attól, hogy a mehemben van a kisbaba, attól az még az én hasam, engem simogat, nem a gyereket. Csak apukának engedtem.
2023. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%
Én megengedtem mindenkinek aki megkérdezte, nem vagyok olyan special snowflake akire ránézni se szabad 😂
2023. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!