Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha megtudnátok...

Mit tennétek ha megtudnátok hogy a barátnőtöket csalja a férje egyik ismerősötökkel?

Figyelt kérdés
Nem tudó mit tegyek.elmondjam?vagy ne mind 3szereplővel jóban vagyok...
2012. szept. 27. 12:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Szólnék a férjnek, hogy tudok róla, és vagy hagyja abba, vagy beszélje meg a feleségével.
2012. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
A férjjel beszélnék: elmondanám, hogy tudom, hogy ez a helyzet, hagyja abba vagy mondja el a feleségének, különben én mondom el. Mindezt emailben vagy chaten csinálnám, mert így írásos nyoma is van a dolognak. A férj reakciójának függvényében beszélnék vagy nem beszélnék a feleségével.
2012. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Elég nehéz kérdés, azt hiszem első körben én nem a barátnőmnek szólnék, hanem a férjének.

Elmondanám neki, hogy tudok a megcsalásról, és megkérném, hogy mondja el ő, mert ha nem teszi, akkor megteszem én. Nem hagynám, hogy túl sokáig hülyének nézzék a barátnőmet, és megalázva legyen.

2012. szept. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 job válasza:
52%
ki kell maradni az ilyenbōl minden tèren
2012. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Én elmondanám a LEGJOBB barátnőmnek, mert mégis csak ő a legjobb barátnőm, és nem a férje.

Én is "elvárnám", örülnék neki, hogy ha a barátnőm elmondaná ha engem csal a férjem. Tehát oda vissza működik ez. A legjobb barátságokban szerintem ez a fajta őszinteség elfogadott, sőt, alapfeltétel.

De mondjuk egy sima, barátnőnek, akivel jóban vagyok, de nem olyan szoros a lelki kapocs köztünk, nem hiszem hogy elmondanám... Mert nem akarnék beleavatkozni.

De ismétlem, a legjobb barátnőmnek elmondanám hogy csalja a férje, hogy ki tudjon lépni a kapcsolatból ha úgy van, és ne legyen hazugság az élete. Nem tudnék tükörbe nézni ha eltitkolnám ezt előle.

2012. szept. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 5-össel, én is elmondanám a legjobb barátnőmnek, és fordított esetben én is szeretném megtudni tőle, nem szeretem a kavarást.
2012. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ma felhívott a barátnőm hogy szerintem mi az igazság,mert mástól már hallotta,de a férj valami kamu szöveggel terelte.megkért ha tudok valamit mondjam el,de én nem mertem,azt mondtam ha megtudok valamit szólok neki.a helyében én is elvárnám hogy elmondják,de ugye mindig a hírhozó a rossz...
2012. szept. 27. 12:12
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

En is a ferjevel beszelnek, ha ugy sem vall az adszonynak, akkor mondd el a baratnodnek.

Nalunk volt hasonlo szituacio, a ferjemnek volt valakije, egy baratnom megtudta, de nem szolt.

Kicsit kesobb a ferjem mondott el mindent.

En egyaltalam nem tettem szemrehanyast a baratnomnek, sot, orultem, hogy nem o mondta el. Ilyen dolgot jobb volt inkabb a ferjemtol megtudni.

Annyit mondta neki, hogy a ferjemet motivalhatta volna. Bar vegulis erre sem volt szukseg, mert o tenyleg vallott magatol.

2012. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki.
2012. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát a férjjel beszélnék mérgesen, ez lenne az első. Hogy mégis miért teszi, és ha már teszi, akkor miért nem tiszteli annyira a feleségét, hogy inkább elváljon. Az is nagy kérdés, hogy egyáltalán mért vette el, ha most csalja? Ha nem stimmel valami, miért nem beszélik meg a házasságukat? Őt, a férjet kellene észhez téríteni.


A harmadikkal, vagyis a csábítóval nem nagyon barátkoznék ezután. Tudja, hogy felesége, van a pasinak, akkor legyen már benne annyi, hogy nem kezd vele, vagy ha a pasi kezdeményezett nála, akkor meg nem megy bele!


Szóval az biztos, hogy a férjjel és a csábítóval is morcosan viselkednék, amíg nem látom, hogy minden helyrejött!


Ha az történne, hogy a férj igazat ad nekem és hallgat rám, tehát abbahagyja a megcsalást, és a feleségére koncentrál, akkor nem szólnék a feleségnek.


Megvan az esélye, hogy eztán jobban titkolják a megcsalást... Hát jobban odafigyelnék, és a feleséggel is beszélnék néha, hogy megtudakoljam, hogy van a férjével.

Ha panaszkodna, akkor egyértelmű, hogy el van hanyagolva és megcsalja továbbra is...


Továbbra is leszidnám a férjet, hogy gondolkodjon már, és megmondanám, hogy szólok a feleségének a dologról...

Ha továbbra is megcsalja, akkor mindenképp szólnék neki, nehogy már hülyét csináljanak egy jó barátnőmből!

Még akkor is, ha a két másik barátságát elveszítem...

2012. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!