Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik,hogy pár óra alatt...

Létezik,hogy pár óra alatt természetes úton elvetéltem?

Figyelt kérdés
Kedden állapìtották meg,hogy nincs szìvhang(9hetes terhes voltam,de a baba mérete nem nőtt a 6.héthez képest).Tegnap este elkezdtem vérezni,egy nagy darab is távozott(lehet petezsák),aztán ma délután el is múlt.Lehet természetes úton ennyi idő alatt kitisztultam?
2023. jan. 4. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De azért egy uh-ra menj el.
2023. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jaj,de jó, hogy ezt mondjátok.Olyan hihetetlen,hogy ilyen hamar is lehetséges Annyira nem szeretném a műtétet.Viszont nagyon sok helyen ìrták,hogy az orvosok többsége azt preferálja,erőlteti.

Holnap megyek uh-ra.

2023. jan. 4. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen, nekem is viszonylag gyors volt. Egy hete nem èlt a baba kb. Délutàn közepes mennyisègűt barnàztam/vèreztem. Èjjel durva görcsökre èbredtem, ès a wc-n ülve vetèltem el, elèg gyorsan. Nem tudom megàllapìtani, hogy mennyi idő alatt.
2023. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es,akkor nem is kellett műszeres befejezés?
2023. jan. 5. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, nem kellett. Sőt, heteken belül ùjra teherbe estem, és nem volt a várandóssàgom alatt semmi gond.
2023. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinál.Azt mondták szépen elindult a dolog,de még a petezsák bent van,épp a méhszájnál.Kaptam Egram cseppeket,be is vettem.Nagyon durva 4órán át tartó görcseim voltak.Ma már félek is bevenni.Egy hét múlva kell visszamennem.
2023. jan. 6. 08:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a természetes és normális dolog,ha a vetélés magátol az egész kijön vécézéskor.Az sokkal fájdalom mentesebb,mint mütét terhesség megszakitás.hamar teherbe esel,és az egészséges szülés a vége.igen ritka,ha vetélés mütét lesz
2023. okt. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!