Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhes vagyok és a...

33 hetes terhes vagyok és a hüvelyem egy picit kellemetlen szagú.De ez így van már jó ideje,egyéb tunetem nincs,nem viszket,nem ég,folyás egy pici van néha.En eddig úgy gondoltam,hogy ezt maga a terhesseg váltja ki és természetes. Ez normalis?

Figyelt kérdés
2022. okt. 3. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Szia . Én pont úgy vagyok csak én 7 hetes . Nekem terhesség előtt kezdődött olyan 2 héttel kértem időpontot akkor és mai napra kaptam...közben kiderült hogy bbaat várok.elmentem magán dokihoz a furcsa szag miatt ,akkor babát nem látott még ,de semmi rendellenességet sem. a kenet vizsgalat sem hozott semmit úgyhogy nem tudom mi ez ,néha csokke az intenzitása néha pedig durva....nagyon remélem elmúlik.en használok intim mosokodot,nem sokat segít.
2022. okt. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én eddig azért nem mentem dokihoz,mert más tünet nincs,így azzal voltam,hogy ez természetes valószínű terhesseg alatt.
2022. okt. 3. 09:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy termesztés ez a 3. babám meg eddig sosem volt hasonló.ma megkérdezem ezt a másik dokit is ...
2022. okt. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam gombás fertőzés okozott ilyet. Nőgyógyásznak mondtad?
2022. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia voltam ma és kaptam hüvely kupont bakteriális fertőzést kaptam ...
2022. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtam nődokinak, mert semmi kísérő tünete, sem folyás, sem viszkető,égő érzés nincs.Úgy gondoltam,hogy a megváltozott hormonok okozzák, és hogy ez természetes.
2022. okt. 3. 22:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van, pedig nem vagyok terhes és olyan volt mint a tiéd az elején de már egyre rosszabb és már nem tudom figyelmen kívül hagyni
2022. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok hüvely gyulladásom van kaptam rá kupot...remélem helyre jön.menjetek ti is dokihoz.
2022. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!